Ухвала від 30.01.2019 по справі 823/1959/18

УХВАЛА

30 січня 2019 року Справа № 823/1959/18

м. Черкаси

Суддя Черкаського окружного адміністративного суду Кульчицький С.О., перевіривши матеріали заяви Головного управління ДФС у Черкаській області про поновлення пропущеного строку для пред'явлення до виконання виконавчого листа по справі № 823/1959/18 за позовом Головного управління ДФС у Черкаській області до ОСОБА_1 про стягнення коштів,

ВСТАНОВИВ:

28 січня 2019 року на адресу Черкаського окружного адміністративного суду надійшла заява Головного управління ДФС у Черкаській області про поновлення пропущеного строку для пред'явлення до виконання виконавчого листа по справі № 823/1959/18 за позовом Головного управління ДФС у Черкаській області до ОСОБА_1 про стягнення коштів.

Частиною 2 ст. 376 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що заява про поновлення пропущеного строку подається до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції.

Відповідно до ч. 3 ст. 376 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає заяву про поновлення пропущеного строку в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 241, 243, 256, 376 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,

УХВАЛИВ:

Призначити заяву Головного управління ДФС у Черкаській області про поновлення пропущеного строку для пред'явлення до виконання виконавчого листа по справі № 823/1959/18 за позовом Головного управління ДФС у Черкаській області до ОСОБА_1 про стягнення коштів, до розгляду в судовому засіданні, яке буде здійснюватися суддею Кульчицьким С.О. одноособово, на 05 лютого 2019 року о 08 год. 30 хв. в приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 117.

Копію ухвали направити стягувачу та боржнику, та викликати вказаних осіб у судове засідання.

У разі неможливості прибуття до суду з поважних причин, вищевказані особи зобов'язані завчасно повідомити про це суд відповідно до вимог ч. 2 ст. 131 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя С.О. Кульчицький

Попередній документ
79494960
Наступний документ
79494962
Інформація про рішення:
№ рішення: 79494961
№ справи: 823/1959/18
Дата рішення: 30.01.2019
Дата публікації: 01.02.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Черкаський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; погашення податкового боргу, з них; стягнення податкового боргу