Рішення від 28.01.2019 по справі 500/7769/18

Справа № 500/7769/18

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 січня 2019 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

судді - Бутенка А.В.,

за участю секретаря - Філімоненко А.О.,

сторін:

представник позивача - Кібалко А.О. (за довіреністю),

представник відповідача - не з'явився

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (65107, м. Одеса, вул.. Канатна, 83) до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області (65107, м. Одеса, пл. Бориса Дерев'янка, 1) про визнання протиправними та скасування постанови ВП №56706359 від 16.10.2018 року про накладання штрафу у розмірі 10200,00 грн. та постанови про стягнення виконавчого збору у розмірі 14892,00 грн.,

ВСТАНОВИВ:

До Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області надійшла позовна заява Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області, в якій позивач просив суд визнати протиправною та скасувати постанову ВП №56706359 від 16.10.2018 року про накладання штрафу у розмірі 10200,00 грн. та постанову про стягнення виконавчого збору у розмірі 14892,00 грн.

Ухвалою Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 09.11.2018 року адміністративну справу за № 500/7769/18 направлено за предметною підсудністю до Одеського окружного адміністративного суду.

Справа надійшла до Одеського окружного адміністративного суду 22.12.2018 року (вх. № 6941/18).

27.12.2018 року позовну заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області залишено без руху

Ухвалою від 16.01.2019 року Одеським окружним адміністративним судом було прийнято справу до свого провадження та вирішено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження з урахуванням ст. 287 КАС України.

Відповідно до ст. 5 КАС України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси, і просити про їх захист.

Згідно зі ст. 287 КАС України учасники виконавчого провадження (крім державного виконавця, приватного виконавця) та особи, які залучаються до проведення виконавчих дій, мають право звернутися до адміністративного суду із позовною заявою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця порушено їхні права, свободи чи інтереси, а також якщо законом не встановлено інший порядок судового оскарження рішень, дій чи бездіяльності таких осіб.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що рішенням Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 12.03.2018 року, яке набрало законної сили 30.05.2018 року після повернення апеляційної скарги головного управління ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 30.05.2018 року, зобов'язано головне управління провести перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_2 відповідно Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей" № 900 від 23.12.2015 року, ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", Постанови КМУ № 988 від 11.11.2015 року "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", починаючи з 01.01.2016 року.

В подальшому, 16.07.2018 року до головного управління надійшла постанова про відкриття виконавчого провадження від 05.07.2018р. №56706359, що підтверджується штампом вхідної документації на супровідному листі. У відповідь головним управлінням 25.07.2018 року до відповідача направлено листа № 12133/03 про виконання рішення, у якому іде мова про те, що відповідний перерахунок пенсії головним управлінням ОСОБА_2 з 01.01.2016 року вже було проведено 08.06.2018 року, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" на підставі наданої ліквідаційною комісією ГУМВС України в Одеській області довідки про розмір грошового забезпечення за нормами, чинними на 01.01.2016р., обчисленого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції".

Так, пенсія в перерахованому згідно з рішенням суду розмірі виплачується з 01.07.2018 року, а доплата за період з 01.01.2018р. по 30.06.2018р. в сумі 150,12 грн. виплачена 05.07.2018 року разом з пенсією за липень поточного року. Залишок боргу за період з 01.01.2016р. по 31.12.2017р. в сумі 600,48 грн. буде виплачено після виділення коштів на фінансування з державного бюджету в такому порядку: з 01.01.2019р. по 31.12.2019р. - щомісяця окремою сумою у розмірі 50 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 01 січня 2016р. по 31.12.2017р.; з 01.01.2020р. - щомісяця окремою сумою у розмірі 100 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 01.01.2016р. по 31.12.2017р. та до забезпечення повної виплати розрахованої суми.

Отже, донараховану суму пенсії за період з січня 2016 року по грудень 2017 року буде виплачено в порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року № 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб", після виділення коштів на їх фінансування з Державного бюджету України.

Однак, до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області 25.10.2018 з Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області надійшла постанова ВП № 56706359 від 16.10.2018 про накладення штрафу у розмірі 10200 грн та постанова ВП № 56706359 від 16.10.2018 про стягнення виконавчого збору у розмірі 14892 грн.

Представник позивача в судовому засіданні підтримав позовні вимоги у повному обсязі з підстав зазначених у позові (а.с. 1-4).

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином (а.с. 63). В матеріалах справи міститься відзив на адміністративний позов, в якому відповідач заперечує проти задоволення адміністративного позову та вважає, що головним державним виконавцем Відділу законно винесені постанова про накладання штрафу в розмірі 10200 грн. та постанови про стягнення виконавчого збору у розмірі 14892,00 грн. (а.с. 61-66).

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників стрін, оцінивши надані учасниками судового процесу докази в їх сукупності, проаналізувавши положення чинного законодавства, суд встановив наступне.

До Позивача, ГУПФУ в Одеській області, 25.10.2018 з Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області (далі - Управління) надійшла постанова ВП № 56706359 від 16.10.2018 про накладення штрафу у розмірі 10200 грн та постанова ВП № 56706359 від 16.10.2018 про стягнення виконавчого збору у розмірі 14892 грн.

Позивач вважає зазначені постанови по ВП № 56706359 про накладення штрафу та про стягнення виконавчого збору неправомірними, а тому звернувся із даним позоваом до суду.

Оцінюючи оскаржені рішення суб'єкта владних повноважень, суд виходить з приписів ч. 2 ст. 2 КАС України та доходить висновку про задоволення позовних вимог, виходячи з наступних підстав.

Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з ч. 2 статті 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Судом встановлено, що рішенням Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області від 12.03.2018 року по справі № 500/6360/17 за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання дій щодо не перерахунку пенсії протиправними та зобов'язанням вчинити певні дії, позов задоволено частково.

Визнано протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо не здійснення ОСОБА_2 перерахунку пенсії з 01 січня 2016 року у відповідності до Закону України від 23 грудня 2015 року № 900-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей", статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", постанови Кабінету Міністрів України 18 листопада 2015 року № 947 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268".

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеські області здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_2 пенсії з 01 січня 2016 року, як пенсіонеру органів внутрішніх справ згідно із Законом України від 23 грудня 2015 року № 900-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей", статтею 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", постановою Кабінету Міністрів України 18 листопада 2015 року № 947 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268", на підставі наданої довідки Ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області про грошове забезпечення від 17.05.2017 року № 13497 для перерахунку пенсій з урахуванням грошового забезпечення поліцейських.

Зазначене рішення набрало законної сили 30.05.2018 року, після повернення апеляційної скарги Головного управління ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 30.05.2018 року (а.с. 9).

16.07.2018 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області надійшла постанова відділу примусового виконання рішень ВП №56706359 від 05.07.2018 року про відкриття виконавчого провадження (а.с. 16).

Позивачем 25.07.2018 року до відділу примусового виконання рішень направлено лист №12133/03 про виконання рішення (а.с. 19).

У вказану листі зазначено про те, що на підставі наданої ГУМВС України в Одеській області довідки №13497, головним управлінням перерахунок пенсії ОСОБА_2 вже було проведено 08.06.2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" починаючи з 01.01.2016 року.

Доплата за період з 01.01.2018р. по 30.06.2018р. в сумі 150,12 грн. виплачена йому 05.07.2018 року разом з пенсією за липень поточного року. Залишок боргу за період з 01.01.2016р. по 31.12.2017р. в сумі 600,48 грн. буде виплачено після виділення коштів на фінансування з державного бюджету в такому порядку: з 01.01.2019р. по 31.12.2019р. - щомісяця окремою сумою у розмірі 50 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії, розрахованої відповідно до абзацу першого пункту 3 Постанови № 103, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 01 січня 2016р. по 31.12.2017р.; з 01.01.2020р. - щомісяця окремою сумою у розмірі 100 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 01.01.2016р. по 31.12.2017р. та до забезпечення повної виплати розрахованої суми.

Статтею 1 Закону України "Про виконавче провадження" від 02.06.2016р. №1404-VIII визначено, що виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) - сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.

Пунктом 2 ч. 1 ст. 3 Закону України "Про виконавче провадження" визначено, що відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню рішення на підставі таких виконавчих документів як, зокрема, постанови судів в адміністративних справах.

Згідно з ч. 1-3 ст. 63 Закону України "Про виконавче провадження" за рішеннями, за якими боржник зобов'язаний особисто вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення, виконавець наступного робочого дня після закінчення строку, визначеного частиною шостою статті 26 цього Закону, перевіряє виконання рішення боржником. У разі невиконання без поважних причин боржником рішення виконавець виносить постанову про накладення на боржника штрафу, в якій також зазначаються вимога виконати рішення протягом 10 робочих днів (за рішенням, що підлягає негайному виконанню, - протягом трьох робочих днів) та попередження про кримінальну відповідальність. Виконавець наступного робочого дня після закінчення строку, передбаченого частиною другою цієї статті, повторно перевіряє виконання рішення боржником.

Таким чином, виконавець наступного робочого дня після закінчення строку, визначеного частиною шостою статті 26 цього Закону, тобто встановленого 10-деного строку на виконання рішення суду, повинен особисто перевірити виконання рішення боржником.

Судом встановлено, що в оскаржуваній постанові державного виконавця зазначено, що боржником рішення суду не виконано у повному обсязі, а саме не виплачено заборгованість по пенсійним виплатам.

Однак, згідно з листом Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на підставі наданої ГУМВС України в Одеській області довідки №13497, головним управлінням перерахунок пенсії ОСОБА_2М, вже було проведено 05.07.2018 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" починаючи з 01.01.2016 року. Доплата за період з 01.01.2018 по 30.06.2018 в сумі 150,12 грн. виплачена йому разом з пенсією за липень поточного року (а.с. 19).

Залишок боргу за період з 01.01.2016р. по 31.12.2017р. в сумі 600,48 грн. буде виплачено після виділення коштів на фінансування з державного бюджету в порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018р. №103 "Про перерахунок пенсії особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб".

Вказані обставини підтверджуються наданими до суду перерахунком пенсії ОСОБА_2 від 08.06.2018р., розрахунком на доплату від 08.06.2018р. та інформацією про порядок виплати нарахованої пенсії у розмірі 600,48 грн., визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018р. №103 "Про перерахунок пенсії особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" (а.с. 15).

Так, ч. 3, 4 постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. N 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" вирішено перерахувати з 1 січня 2016 р. пенсії, призначені згідно із Законом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) за прирівняною посадою з розміру грошового забезпечення поліцейського, враховуючи відповідні оклади за посадою, спеціальним званням, відсоткову надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, за січень 2016 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 96, ст. 3281). Розмір премії визначається у середніх розмірах, що фактично виплачені за відповідною посадою (посадами) поліцейського за січень 2016 року. Виплату перерахованих відповідно до абзацу першого цього пункту пенсій (з урахуванням доплат до попереднього розміру пенсій, підвищень, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством (крім підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, що визначені законом) особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) проводити з 1 січня 2018 року.

Сума перерахованих пенсій для виплати за період з 1 січня 2016 р. по 31 грудня 2017 р. обчислюється органами Пенсійного фонду України станом на 1 січня 2018 р. та виплачується після виділення коштів на їх фінансування з державного бюджету в такому порядку: з 1 січня 2019 р. по 31 грудня 2019 р. - щомісяця окремою сумою у розмірі 50 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016 р. по 31 грудня 2017 року;з 1 січня 2020 р. - щомісяця окремою сумою у розмірі 100 відсотків різниці між місячним розміром підвищеної пенсії, розрахованої відповідно до абзацу першого цього пункту, та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016 р. по 31 грудня 2017 р. та до забезпечення повної виплати розрахованої суми.

Таким чином, позивачем здійснено перерахунок пенсії ОСОБА_2 з 01 січня 2016 року, виходячи із розміру грошового забезпечення за нормами, чинними за січень 2016 року, за прирівняною посадою поліцейського, виплата якої здійснюється у порядку встановленому п.3 постанови Кабінету Міністрів України №103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб". При цьому, невиконання судового рішення управлінням ПФУ в частині виплати грошових коштів за відсутності відповідного фінансового забезпечення та фактичної відсутності коштів не може вважатися невиконанням судового рішення без поважних причин. Накладення штрафу у такому випадку жодним чином не захищає право особи на отримання бюджетних коштів.

Аналогічна позиція викладена у постанові Верховного Суду від 13.06.2018р. у справі №757/29541/14-а.

При цьому в оскаржуваній постанові зазначено, що боржником рішення суду не виконано у повному обсязі, але не зазначено у чому саме полягає невиконання рішення суду у повному обсязі з огляду на те, що перерахунок пенсії ОСОБА_2 було здійснено 08.06.2018р. При цьому, постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018р. №103 визначений порядок виплати вказаної пенсії, який не передбачає її сплату єдиним платежем.

Разом з тим, лист ГУПФУ в Одеській області від 25.07.2018р. №12133/03 направлений у 10-денний термін після отримання ухвали про відкриття виконавчого провадження та згідно приписів ч. 3 ст. 63 Закону України «Про виконавче провадження», державний виконавець повинен особисто перевірити виконання рішення боржником наступного робочого дня після закінчення строку, визначеного частиною шостою статті 26 цього Закону.

Суд зазначає, що суб'єкт владних повноважень зобов'язаний вчиняти дії відповідно до встановлених законом повноважень, не перевищуючи їх, дотримуючись встановленої законом процедури і форми прийняття рішення або вчинення дії та у спосіб, встановлений законодавством.

Проте, під час розгляду справи, судом не було встановлено, а відповідачем не надано доказів, що державним виконавцем було вжито будь-яких заходів для перевірки виконання рішення боржником.

Щодо необґрунтованості винесення постанови про стягнення виконавчого збору від 16.10.2018 ВП № 56706359 у розмірі 14892 грн .

Відповідно до ч. 1 ст. 75 Закону № 1404-VIII у разі невиконання без поважних причин у встановлений виконавцем строк рішення, що зобов'язує боржника виконати певні дії, та рішення про поновлення на роботі виконавець виносить постанову про накладення штрафу на боржника - фізичну особу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на боржника - юридичну особу - 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та встановлює новий строк виконання.

При цьому, відповідно до ч. 9 ст. 27 Закону України «Про виконавче провадження» № 1404-VIII від 02.06.2016 (далі - Закон № 1404-VIII), виконавчий збір не стягується у разі закінчення виконавчого провадження на підставі пункту 9 частини першої статті 39 цього Закону, якщо рішення було виконано до винесення постанови про відкриття виконавчого провадження.

Відповідно до ст. 42 Закону №1404-VIII кошти виконавчого провадження складаються з: 1) виконавчого збору, стягнутого з боржника в порядку встановленому ст. 27 цього Закону, або основної винагороди приватного виконавця, 2) авансового внеску стягувана, 3) стягнутих з боржника коштів на витрати виконавчого провадження.

Згідно із пунктом 20 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 26.12.2003 №14 "Про практику розгляду судами скарг на рішення, дії чи бездіяльність органів і посадових осіб державної виконавчої служби та звернень учасників виконавчого провадження", витрати виконавчого провадження та виконавчий збір стягується за постановою державного виконавця з боржника, якщо останній не виконав рішення добровільно в установлений для цього строк і воно було виконане примусово.

Верховним судомУкраїни у постанові від 28 січня 2015 року зазначено, що положеннями ч.3 ст.27 зазначеного закону передбачено, що в разі отримання документального підтвердження повного виконання рішення боржником до початку його примусового виконання державний виконавець закінчує виконавче провадження в порядку, встановленому цим законом. Виконавчий збір та витрати, пов'язані з організацією та проведенням виконавчих дій, у такому разі з боржника не стягуються.

Сплив строку, наданого для добровільного виконання рішення суду, не є самостійною достатньою підставою для стягнення виконавчого збору та витрат з боржника. Виконавчий збір та витрати стягуються на підставі постанови державного виконавця, якщо боржником в установлений для цього строк рішення добровільно не виконано, а державним виконавцем вчинено дії, спрямовані на примусове виконання, які в даному випадку не вчинялися.

Враховуючи наведені обставини, дії Позивача щодо виконання судового рішення були вчинені до відкриття виконавчого провадження у повному обсязі, в результаті чого підстави для винесення постанови про накладення штрафу та постанови про стягнення виконавчого збору були відсутні.

Таким чином, суд вважає, що постанови старшого державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління ДВС ГТУЮ в Одеській області ВП №56706359 від 25.10.2018р. про накладення штрафу у розмірі 10200 грн. та про стягнення виконавчого збору у розмірі 14892,00 грн., є протиправними та підлягають скасуванню.

Згідно зі ст. 242 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи. Судове рішення має відповідати завданню адміністративного судочинства, визначеному цим Кодексом.

Також, беручи до уваги сплачений позивачем судовий збір в сумі 1762 грн., Позивачу у відповідності до ч. 1 ст. 139 КАС України належить присудити за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень - Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області судові витрати в зазначеному розмірі.

Керуючись ст.ст. 6, 72-73, 77, 132, 139, 143, 241-246, 250-251 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області - задовольнити.

Визнати протиправною та скасувати постанову Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області ВП №56706359 від 16.10.2018р. про накладення штрафу у розмірі 10200 грн.

Визнати протиправною та скасувати постанову Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області ВП №56706359 від 16.10.2018р. про стягнення виконавчого збору у розмірі 14892 грн.

Стягнути на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (код ЄДРПОУ - 20987385) за рахунок бюджетних асигнувань Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області (код ЄДРПОУ - 34929741), судовий збір у розмірі 1762 (одна тисяча сімсот шістдесят дві) гривні.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги до суду першої інстанції в 30-денний строк з дня складення повного судового рішення.

Повний текст рішення виготовлений та підписаний 28.01.2019 року.

Суддя Бутенко А.В.

.