Ухвала від 17.01.2019 по справі 645/167/19

Справа № 645/167/19

Провадження № 2-а/645/40/19

УХ В А Л А

іменем України

17 січня 2019 року суддя Фрунзенського районного суду м. Харкова Бондарєва І.В. перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 160, 161, 172 КАС України адміністративний позов ОСОБА_1 до Волинської митниці ДФС про визнання протиправною та скасування постанови в справі про порушення митних правил, -

встановив:

14.01.2019 р. ОСОБА_1Я звернувся до Фрунзенського районного суду м. Харкова з адміністративним позовом до Волинської митниці ДФС про визнання протиправною та скасування постанови в справі про порушення митних правил від 26.12.2018 р.

Відповідно до ч. 1 ст. 171 КАС України, суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, зокрема, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу; чи немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.

Позовна заява ОСОБА_1 не відповідає вимогам п.2 ч.5 ст. 160 КАС України, з огляду на наступне.

Згідно з п.2 ч.5 ст. 160 КАС України, в позовній заяві зазначаються повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), відомі номери засобів зв'язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти.

Відповідно до Інформаційної довідки з Реєстру територіальної громади м.Харкова, наданої на запит суду, позивач ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, що не співпадає з адресою, зазначеній у позовній заяві (вул..Садова). Крім того, у позовній заяві не зазначено повне найменування відповідача (без скорочень).

Відповідно до ч. 1, 2 ст.169 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи наведене, недоліки позовної заяви підлягають усуненню шляхом зазначення позивачем реєстраційного номеру облікової картки платника податків, всіх відомих номерів засобів зв'язку, офіційної електронної адреси або адреси електронної пошти відповідача, а також надання всіх документів доданих до позовної заяви для відповідача.

Керуючись ст.ст. 160, 169, 243, 248, 256 КАС України, суддя -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Волинської митниці ДФС про визнання протиправною та скасування постанови в справі про порушення митних правил - залишити без руху.

Надати позивачу строк 10 днів з дня вручення ухвали для усунення недоліків позовної заяви, а саме зазначити повне найменування відповідача та уточнити місце проживання позивача.

Роз'яснити позивачу, що у випадку невиконання вказівок суду у встановлений строк, позовна заява вважається не поданою та повертається позивачеві.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена в апеляційному порядку.

Суддя -