Справа № 308/14964/18
15 січня 2019 року м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , розглянувши подання начальника Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області підполковника поліції ОСОБА_2 про встановлення адміністративного нагляду відносно громадянина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , непрацюючого, раніше судимого, -
До Ужгородського міськрайонного суду звернувся начальник Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області підполковник поліції ОСОБА_2 з поданням про встановлення відносно гр. ОСОБА_3 адміністративного нагляду.
Із даного подання вбачається, що ОСОБА_3 після звільнення з місць позбавлення волі прибув для постійного місця проживання в АДРЕСА_1 на шлях виправлення не став, систематично порушує вимоги адміністративного законодавства України, а саме:
1.06.10.2018 року ОСОБА_3 був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.178 КпАП України та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51грн., а також йому було винесено попередження про можливість встановлення відносно нього адміністративного нагляду;
2.05.11.2018 року, ОСОБА_3 був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 127 КпАП України та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді у вигляді попередження, а також йому було винесено попередження про можливість встановлення відносно нього адміністративного нагляду;
3.23.11.2018 року ОСОБА_3 був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 173 КпАП України.
У відповідності до п. «В» ч.1 ст.3 ЗУ «Про адміністративний нагляд над особами, звільненими з місць позбавлення волі» адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів Національної поліції, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
У відповідності до ч.1 ст.6 ЗУ «Про адміністративний нагляд над особами, звільненими з місць позбавлення волі» адміністративний нагляд встановлюється у визначеному статтею 5 цього Закону порядку терміном від одного року до двох років і не може перевищувати термінів, передбачених законом для погашення або зняття судимості.
Дослідивши матеріали подання, заслухавши пояснення ОСОБА_3 , який не заперечував проти задоволення подання, приходжу до переконання, що таке слід задовольнити, призначивши адміністративний нагляд відносно громадянина ОСОБА_3 .
У відповідності до п.2 ч.2 ст.5 ЗУ «Про адміністративний нагляд над особами, звільненими з місць позбавлення волі» адміністративний нагляд встановлюється щодо осіб, зазначених у пункті "в" статті 3 цього Закону, - в судовому засіданні одноособово суддею районного, районного у місті, міського та міськрайонного суду за місцем проживання особи, звільненої з місць позбавлення волі, за поданням начальника органу Національної поліції.
На підставі вищенаведеного, керуючись ч.2 ст.5 Закону України «Про адміністративний нагляд над особами, звільненими з місць позбавлення волі», суд, -
Встановити адміністративний нагляд відносно громадянина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , непрацюючого, раніше судимого, строком на один рік застосувавши до нього такі обмеження:
-заборонити вихід з будинку АДРЕСА_2 в період з 22 год. 00 хв. по 06 год. 00 хв. наступної доби;
-заборонити відвідування кафе, барів, ресторанів та спеціалізованих відділів по реалізації спиртних напоїв;
-заборонити виїзд за межі м. Ужгорода в особистих справах без дозволу Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області;
-З'являтися для реєстрації в Ужгородському ВП ГУНП в Закарпатській області в першу середу щомісячно з 09 год. по 17 год.
На ухвалу протягом семи діб може бути подана апеляція.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду: ОСОБА_1