Провадження № 1-кп/243/332/2019
Справа № 243/241/19
«17» січня 2019 року Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі: головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участю: - секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,
прокурора - ОСОБА_3 ,
потерпілої - ОСОБА_4 ,
законних представників потерпілої - ОСОБА_5 , ОСОБА_6 ,
захисника - ОСОБА_7
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі № 8 Слов'янського міськрайонного суду Донецької області кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12018050510001746 від 19 серпня 2018 року відносно ОСОБА_8 , по обвинуваченню у вчиненні кримінального правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 125 КК України, -
У провадженні Слов'янського міськрайонного суду Донецької області знаходиться кримінальне провадження у відношенні ОСОБА_8 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 125 КК України.
Справа призначалась до підготовчого судового засідання на 17 січня 2019 року о 14 годині 00 хвилин. Однак, у судове засідання обвинувачений ОСОБА_8 не з'явився, причини неявки обвинуваченого суду та іншим учасникам кримінального провадження невідомі, заяв від нього про відкладення судового розгляду до суду не надходило.
У судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 заявив клопотання про здійснення приводу щодо ОСОБА_8 .
Потерпіла, її законні представники та захисник обвинуваченого не заперечували проти задоволення клопотання.
Відповідно до ст. 323 КПК України, якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового засідання і вживає заходів до забезпечення його прибуття до суду. Суд також має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення в порядку, передбаченому главами 11 та 12 КПК України.
З огляду на те, що розглянути справу за відсутності обвинуваченого неможливо, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання прокурора про здійснення приводу та примусово доставити обвинуваченого до суду.
На підставі вищевикладеного і керуючись ст.ст. 143, 323 КПК України, суд, -
Розгляд кримінального провадження по обвинуваченню ОСОБА_8 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 125 КК України - відкласти.
Піддати приводу до Слов'янського міськрайонного суду на 11 годину 00 хвилин 06 лютого 2019 року обвинуваченого: ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 .
Виконання даної ухвали доручити Слов'янському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Слов'янського
міськрайонного суду ОСОБА_1