532/2183/18
2/532/129/2019
Ухвала
Іменем України
16 січня 2019 р. м. Кобеляки
Кобеляцький районний суд Полтавської області в складі:
судді - Омельченко І. І.,
з участю секретаря судового засідання - Логвиненко А. В.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Ко- беляки цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,-
Встановив:
Відповідно до ч. 11 ст. 128 ЦПК України відповідач, третя особа, свідок зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, викликається до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке повинно бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного судового засідання. З опублікуванням оголошення про виклик відповідач вважається повідомленим про дату, час і місце розгляду справи.
Згідно вимог частини 2 статті 223 ЦПК України суд вікладає розгляд справи в зв'язку неявкою в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
Згідно даних Озерянської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрований в ІНФОРМАЦІЯ_2, однак за місцем реєстрації не проживає, а тому суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи, а відповідача викликати до суду через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.
Керуючись статтями 128, 223 ЦПК України, суд ,-
Постановив:
Викликати відповідача, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, останнє відоме місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_3 у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України.
Розгляд справи відкласти до 09 години 20 хвилин 05 лютого 2019 року.
Текст оголошення про виклик відповідача опублікувати на офіційному веб-сайті судової влади України.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя