Постанова від 16.01.2019 по справі 209/172/19

Справа № 209/172/19

Провадження № 3/209/125/19

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 січня 2019 року м. Кам'янське

Суддя Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності, які надійшли із Дніпровського відділення поліції Кам'янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області за ст.173 КУпАП відносно

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, працює в кафе "Монро" офіціантом, мешкає за адресою: АДРЕСА_1,_

ВСТАНОВИЛА:

25 грудня 2018 року о 16-30 годині, ОСОБА_2 перебуваючи в стані алкогольного спьяніння у магазині "Асорті" висловлювався нецензурною лайкою на адресу гр.ОСОБА_3, чим ображав людську гідність та громадську мораль, порядок та спокій громадян.

Своїми діями ОСОБА_2 вчинив дрібне хуліганство, чим порушив громадський порядок і спокій громадян, вчинивши адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

Порушник в судове засідання з'явився, визнав свою вину за ст.173 КУпАП, просив суворо не карати.

Згідно ст.22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений розглядати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності й обмежитись усним зауваженням.

Дослідивши наявні у матеріалах справи докази та оцінивши їх у сукупності, суд вважає можливим звільнити ОСОБА_4 від адміністративної відповідальності за ст.173 КУпАП за малозначністю і оголосити йому усне зауваження.

Згідно ч.2 ст.284 КУпАП при оголошенні усного зауваження виноситься постанова про закриття провадження у справі про адміністративне правопорушення.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що провадження у справі підлягає закриттю.

Керуючись ст.ст.22, 173, 247, 283, 284 КУпАП, суддя,-

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА_4 звільнити від адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП за малозначністю, оголосивши йому усне зауваження.

Провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП, відносно ОСОБА_4 - закрити.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або прокурором до Дніпровського апеляційного суду через Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинська протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя А.Б. Ковальова

Попередній документ
79193477
Наступний документ
79193479
Інформація про рішення:
№ рішення: 79193478
№ справи: 209/172/19
Дата рішення: 16.01.2019
Дата публікації: 18.01.2019
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Дніпровський районний суд міста Кам’янського
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Дрібне хуліганство