Справа №613/1207/18 Провадження № 2/613/44/19
11 січня 2019 року м. Богодухів
Богодухівський районний суд Харківської області в складі судді Уварової Ю.В., за участі секретаря Макушинської О.В., розглянувши в відкритому підготовчому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 сільської ради Богодухівського району Харківської області, третя особа: ОСОБА_3 про визнання неправомірним та скасування рішення ОСОБА_2 сільської ради Богодухівського району Харківської області,-
В провадженні Богодухівського районного суду Харківської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 сільської ради Богодухівського району Харківської області про визнання неправомірним та скасування рішення ОСОБА_2 сільської ради Богодухівського району Харківської області.
Ухвалою Богодухівського районного суду Харківської області від 17 вересня 2018 року позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 сільської ради Богодухівського району Харківської області про визнання неправомірним та скасування рішення ОСОБА_2 сільської ради Богодухівського району Харківської області прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Визначено розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження. Відповідачу запропоновано в установлений судом строк подати письмовий відзив проти позову.
Ухвалою Богодухівського районного суду Харківської області від 08 листопада 2018 року заалучено до участі у справі в якості третьої особи ОСОБА_3.
Під час підготовчого провадження до матеріалів справи приєднано відзив на позовну заяву та відповідь на відзив.
Позивач ОСОБА_1 його представник ОСОБА_4 та третя особа ОСОБА_3 в підготовче засідання не з'явились, про день час та місце розгляду справи повідомлені належним чином.
Представник відповідача ОСОБА_2 сільської ради Богодухівського району Харківської області - ОСОБА_5 в підготовче засідання не з'явився, надав заяву про проведення підготовчого засідання за його відсутності, не заперечував проти закриття підготовчого провадження та призначення справи до розгляду по суті.
Пунктом 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України передбачено, що в підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декілька судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі викладеного, суд вважає, що у підготовчому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, підготовче засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до розгляду за правилами загального позовного провадження.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 189, 196-198, 200 ЦПК України, суд,-
Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 сільської ради Богодухівського району Харківської області, третя особа: ОСОБА_3 про визнання неправомірним та скасування рішення ОСОБА_2 сільської ради Богодухівського району Харківської області.
Призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 11.00 год. 31 січня 2019 року в залі судових засідань Богодухівського районного суду Харківської області.
У судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.