Ухвала від 26.12.2018 по справі 826/4897/18

Справа № 826/4897/18

УХВАЛА

26 грудня 2018 року м.Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі: Головуючого - судді Єфіменка К.С., при секретарі Кузьменко Е.Х., розглянувши у підготовчому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Державної авіаційної служби України (пр.Перемоги,14,м.Київ,01135) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Кадор Групп" (вул.Успенська,39/1,офіс 1, м.Одеса, 65125), Управління ДАБК Одеської міської ради (вул.Черняховського,6, м.Одеса, 65009), Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області (вул..40-річчя Перемоги,25, смт Таїрове, Овідіопольський район, Одеська область, 65496), Овідіопольської районної державної адміністрації (вул..Т.Шевченка,169, смт Овідіополь, Овідіопольський район, Одеська область, 67801) про зобов'язання ТОВ "Кадор Групп" виконати рішення Державіаслужби №80 від 13.02.2018 року, визнати протиправною бездіяльність Таїровської селищної ради, Овідіопольської районної державної адміністрації в частині погодження об'єкта будівництва за адресою: Одеська область, с.Лиманка, вул..Жемчужна,9 з Державіаслужбою та зобов'язати вчинити дії щодо погодження вищезазначеного будівництва, визнати протиправними дії Управління ДАБК Одеської міської ради та Таїровської селищної ради, Овідіопольської районної державної адміністрації щодо видачі дозвільних документів на початок виконання будівельних робіт та містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки по об'єкту будівництва за адресою: Одеська область, с.Лиманка, вул..Жемчужна,9 та скасувати їх,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа за позовом Державної авіаційної служби України (пр.Перемоги,14,м.Київ,01135) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Кадор Групп" (вул.Успенська,39/1,офіс 1, м.Одеса, 65125), Управління ДАБК Одеської міської ради (вул.Черняховського,6, м.Одеса, 65009), Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області (вул..40-річчя Перемоги,25, смт Таїрове, Овідіопольський район, Одеська область, 65496), Овідіопольської районної державної адміністрації (вул..Т.Шевченка,169, смт Овідіополь, Овідіопольський район, Одеська область, 67801) про зобов'язання ТОВ "Кадор Групп" виконати рішення Державіаслужби №80 від 13.02.2018 року, визнати протиправною бездіяльність Таїровської селищної ради, Овідіопольської районної державної адміністрації в частині погодження об'єкта будівництва за адресою: Одеська область, с.Лиманка, вул..Жемчужна,9 з Державіаслужбою та зобов'язати вчинити дії щодо погодження вищезазначеного будівництва, визнати протиправними дії Управління ДАБК Одеської міської ради та Таїровської селищної ради, Овідіопольської районної державної адміністрації щодо видачі дозвільних документів на початок виконання будівельних робіт та містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки по об'єкту будівництва за адресою: Одеська область, с.Лиманка, вул..Жемчужна,9 та скасувати їх.

Ухвалою суду від 19.11.2018 року справу було прийнято до свого провадження.

В судовому засіданні 26.12.2018 року суд розглядав клопотання представника позивача про зупинення провадження по справі до набрання законної сили судовими рішеннями по справам № 810/2763/17 та № 826/2793/18, які перебувають на розгляді Великої палати Верховного суду (вх.№ ЕП/7556/18 від 20.12.2018 року).

Таким чином суд приходить до висновку про необхідність зупинити провадження по справі до моменту набрання законної сили судовими рішеннями по справам № 810/2763/17 та № 826/2793/18.

На підставі наведеного, керуючись п.3 ч.1 ст.236 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ :

Зупинити розгляд справи за адміністративним позовом Державної авіаційної служби України (пр.Перемоги,14,м.Київ,01135) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Кадор Групп" (вул.Успенська,39/1,офіс 1, м.Одеса, 65125), Управління ДАБК Одеської міської ради (вул.Черняховського,6, м.Одеса, 65009), Таїровської селищної ради Овідіопольського району Одеської області (вул..40-річчя Перемоги,25, смт Таїрове, Овідіопольський район, Одеська область, 65496), Овідіопольської районної державної адміністрації (вул..Т.Шевченка,169, смт Овідіополь, Овідіопольський район, Одеська область, 67801) про зобов'язання ТОВ "Кадор Групп" виконати рішення Державіаслужби №80 від 13.02.2018 року, визнати протиправною бездіяльність Таїровської селищної ради, Овідіопольської районної державної адміністрації в частині погодження об'єкта будівництва за адресою: Одеська область, с.Лиманка, вул..Жемчужна,9 з Державіаслужбою та зобов'язати вчинити дії щодо погодження вищезазначеного будівництва, визнати протиправними дії Управління ДАБК Одеської міської ради та Таїровської селищної ради, Овідіопольської районної державної адміністрації щодо видачі дозвільних документів на початок виконання будівельних робіт та містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки по об'єкту будівництва за адресою: Одеська область, с.Лиманка, вул..Жемчужна,9 та скасувати їх до моменту набрання законної сили судовими рішеннями по справам № 810/2763/17 та № 826/2793/18, які перебувають на розгляді Великої палати Верховного суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення.

Ухвала суду може бути оскаржена до П'ятого апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції відповідно до перехідних положень КАСУ шляхом подачі апеляційної скарги в 15-денний строк з дня отримання повного тексту ухвали.

Суддя Єфіменко К.С.

Попередній документ
79061427
Наступний документ
79061429
Інформація про рішення:
№ рішення: 79061428
№ справи: 826/4897/18
Дата рішення: 26.12.2018
Дата публікації: 11.01.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері:; містобудування; планування і забудови територій; архітектурної діяльності