Ухвала від 08.01.2019 по справі 916/3001/17

ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

УХВАЛА

08 січня 2019 року м. ОдесаСправа № 916/3001/17

Колегія суддів Південно-західного апеляційного господарського суду у складі:

Головуючого судді: Ярош А.І.

суддів: Колоколова С.І., Принцевської Н.М.,

За апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Інтал"

на рішення господарського суду Одеської області від 09.10.2018 року (суддя Степанова Л.В.)

у справі №916/3001/17

за позовом Публічного акціонерного товариства "Західінкомбанк"

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Інтал"

про стягнення 106 666,66грн.

ВСТАНОВИВ:

В провадженні колегії суддів Південно-західного апеляційного господарського суду у складі судді-доповідача Ярош А.І., суддів: Савицького Я.Ф., Колоколова С.І.. знаходиться справа №916/3001/17 за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Інтал" на рішення господарського суду Одеської області від 09.10.2018 року.

Ухвалою Південно-західного апеляційного господарського суду від 09.11.2018 року відкрито провадження у справі №916/3001/17.

Ухвалою суду від 18.12.2018 року відкладено розгляд апеляційної скарги на 08 січня 2019 року об 11-30 год.

Порядок визначення/зміни складу господарського суду врегульовано ст. 32 Господарського процесуального кодексу України, який викладено у новій редакції Законом України "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів" від 03.10.2017 р. № 2147-VIII

За змістом ч.9 ст. 32 Господарського процесуального кодексу України, невирішені судові справи за вмотивованим розпорядженням керівника апарату суду, що додається до матеріалів справи, передаються для повторного автоматизованого розподілу справ виключно у разі, коли суддя (якщо справа розглядається одноособово) або суддя-доповідач зі складу колегії суддів (якщо справа розглядається колегіально) у передбачених законом випадках не може продовжувати розгляд справи більше чотирнадцяти днів, що може перешкодити розгляду справи у строки, встановлені цим Кодексом.

Підпунктом 17.4 пункту 17 Розділу ХІ Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи: визначення судді або колегії суддів (судді-доповідача) для розгляду конкретної справи до приведення Положення про автоматизовану систему документообігу суду у відповідність із цією редакцією Кодексу в частині порядку визначення судді або колегії суддів для розгляду конкретної справи, але не довше, ніж три місяці з дня набрання чинності цією редакцією Кодексу, здійснюється за допомогою автоматизованої системи документообігу суду за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Розпорядженням керівника апарату суду від 08.01.2019р. №3 по справі №916/3001/17 було призначено повторний автоматичний розподіл судової справи у зв'язку з перебуванням судді Савицького Я.Ф. у відпустці.

Відповідно до витягу з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 08.01.2019 року, для розгляду справи №916/3001/17 визначено наступний склад колегії суддів : Ярош А.І. головуючий суддя, судді Колоколов С.І., Принцевська Н.М.

З урахуванням викладеного, судова колегія у новому складі головуючого судді Ярош А.І., суддів: Колоколова С.І., Принцевської Н.М. приймає справу №916/3001/17 до свого провадження.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 32, 234, 270 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

УХВАЛИЛА:

1. Прийняти до свого провадження у новому складі колегії суддів Ярош А.І., суддів: Колоколова С.І., Принцевської Н.М. справу №916/3001/17 за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгова компанія "Інтал" на рішення господарського суду Одеської області від 09.10.2018 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.

Головуючий суддя А.І. Ярош

Судді:С.І. Колоколов

Н.М. Принцевська

Попередній документ
79057153
Наступний документ
79057155
Інформація про рішення:
№ рішення: 79057154
№ справи: 916/3001/17
Дата рішення: 08.01.2019
Дата публікації: 10.01.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Південно-західний апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Виконання договору кредитування; Інший спір про виконання договору кредитування