Ухвала від 29.12.2018 по справі 641/76/18

Ухвала

29 грудня 2018 року

м. Київ

справа № 641/76/18

провадження № 61-48946ск18

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Карпенко С. О., вирішуючи питання про відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на постанову Харківського апеляційного суду від 14 листопада 2018 року у справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до прокуратури Харківської області, Державного казначейства України, Головного управління Національної поліції в Харківській області, Слобідського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, Харківської місцевої прокуратури № 5 про відшкодування шкоди, завданої бездіяльністю органів досудового слідства та прокуратури,

ВСТАНОВИВ:

14 грудня 2018 року подана касаційна скарга ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на постанову Харківського апеляційного суду від 14 листопада 2018 року.

Касаційна скарга подана в передбачений законом строк та оформлена відповідно до вимог статті 392 Цивільного процесуального кодексу (далі - ЦПК) України.

Наведені у касаційній скарзі доводи не є очевидно необґрунтованими і підлягають перевірці, що відповідно до частини сьомої статті 394 ЦПК України є підставою для відкриття касацзійного провадження.

Керуючись статтями 394, 395 ЦПК України, Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду

УХВАЛИВ:

Відкрити касаційне провадження у даній справі.

Витребувати з Комінтернівського районного суду м. Харкова матеріали цивільної справи № 641/76/18 за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до прокуратури Харківської області, Державного казначейства України, Головного управління Національної поліції в Харківській області, Слобідського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, Харківської місцевої прокуратури № 5 про відшкодування шкоди, завданої бездіяльністю органів досудового слідства та прокуратури.

Роз'яснити учасникам справи право подати до суду касаційної інстанції з додержанням вимог статті 395 ЦПК України відзив на касаційну скаргу в письмовій формі протягом десяти днів з дня вручення ухвали про відкриття касаційного провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С. О. Карпенко

Попередній документ
79056981
Наступний документ
79056983
Інформація про рішення:
№ рішення: 79056982
№ справи: 641/76/18
Дата рішення: 29.12.2018
Дата публікації: 10.01.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (24.07.2020)
Результат розгляду: Передано для відправки до Комінтернівського районного суду м. Ха
Дата надходження: 15.04.2020
Предмет позову: про відшкодування шкоди, завданої бездіяльністю органів досудового слідства та прокуратури,