м. Вінниця
08 січня 2019 р. Справа № 127/9519/18
Вінницький окружний адміністративний суд у складі судді Мультян М.Б. розглянувши заяву ОСОБА_1 про роз'яснення судового рішення в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України у м. Вінниці про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії
У провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України у м. Вінниці про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити дії.
Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду від 17 липня 2018 року позов задоволено частково.
10 серпня 2018 року від управління Пенсійного фонду України у м. Вінниці надійшла апеляційна скарга на рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 17 липня 2018 року.
Відповідно до супровідного листа від 22 серпня 2018 року адміністративну справу № 127/9519/18 направлено до Вінницького апеляційного адміністративного суду.
22 грудня 2018 року на адресу від ОСОБА_1 надійшла заява про роз'яснення судового рішення.
04 січня 2019 року на адресу суду повернулася адміністративна справа № 127/9519/18.
Відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України, за заявою учасника справи, державного виконавця суд роз'яснює ухвалене ним судове рішення, яке набрало законної сили, не змінюючи змісту судового рішення, шляхом постановлення ухвали.
Частиною 3 ст. 254 КАС України визначено, що суд розглядає заяву про роз'яснення судового рішення в порядку, в якому було ухвалено відповідне судове рішення, протягом десяти днів з дня його надходження.
З огляду на викладене та враховуючи положення ст. 254 КАС України, подану заяву слід призначити до розгляду в судовому засіданні.
Керуючись ст.ст. 250, 254, 256 КАС України суд, -
Призначити заяву до розгляду на 15 січня 2019 р. о 15:00 в залі судового засідання № 2 Вінницького окружного адміністративного суду м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14.
Викликати в судове засідання осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.
Суддя Мультян Марина Бондівна