"02" січня 2019 р. м. Ужгород Справа № 907/427/18
Господарський суд Закарпатської області у складі головуючого судді Ушак І.Г.,
розглянувши заяву ОСОБА_1 з кредиторськими вимогами до боржника на суму 87410,08 грн. у даній справі
за заявою фізичної особи-підприємця Ап'ярі Йосипа Івановича, с. Малий Березний Закарпатської області (далі -ФОП Ап'ярі, заявник)
до Лумшорського дочірнього підприємства лікувально-оздоровчий комплекс "Полонина" Закарпатського обласного закритого акціонерного товариства по туризму та екскурсіях "Закарпаттурист", с. Лумшори Закарпатської області
про банкрутство Лумшорського дочірнього підприємства лікувально-оздоровчий комплекс "Полонина" Закарпатського обласного закритого акціонерного товариства по туризму та екскурсіях "Закарпаттурист", с. Лумшори Закарпатської області (код ЄДРПОУ 02649377) (далі - Лумшорське ДП ЛОК "ПОЛОНИНА", боржник)
26.12.18 до суду надійшла заява ОСОБА_1 з кредиторськими вимогами до боржника у даній спправі.
Питання прийняття та призначення до розгляду в судовому засіданні заяви ОСОБА_1 належить відкласти у зв'язку з апеляційним оскарженням ухвали господарського суду Закарпатської області від 11.12.2018 у даній справі та надісланням справи до Західного апеляційного господарського суду до повернення справи до господарського суду Закарпатської області.
З огляду на викладене та керуючись ст.ст. 234, 245, підп. 17.9 п. 17 ч. 1 Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України,
1. Відкласти питання прийняття та призначення до розгляду в судовому засіданні заяви ОСОБА_1 з кредиторськими вимогами до боржника до повернення справи № 907/427/18 до господарського суду Закарпатської області.
Суддя Ушак І.Г.