ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД Закарпатської області
"21" листопада 2018 р. м. Ужгород Справа № 907/680/18
Суддя господарського суду Закарпатської області Ушак І.Г.,
розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «АВЕ УЖГОРОД», м. Ужгород
про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з боржника - фізичної особи-підприємця Чикунова Вячеслава Юрійовича, м. Ужгород
грошової заборгованості за надані послуги з вивезення побутових відходів у розмірі 1225 грн. 91 коп.,
керуючись ст. ст. 525, 526 Цивільного кодексу України, ст.ст. 147, 148, 150, 154, 155, 159 Господарського процесуального кодексу України (ГПК України),
аНАКАЗУЮ:
1. Стягнути з фізичної особи-підприємця Чикунова Вячеслава Юрійовича (88000, АДРЕСА_1; РНОКПП НОМЕР_1) на користь товариства з обмеженою відповідальністю «АВЕ УЖГОРОД» (88000, м. Ужгород, вул. Л.Толстого, 33; код ЄДРПОУ 38330105) заборгованість за надані послуги з вивезення побутових відходів на суму 1225,91грн. (одна тисяча двісті двадцять п'ять грн. 91 коп.) та у відшкодування судових витрат - суму 176,20 грн. (сто сімдесят шість грн. 20 коп.)
Під час розгляду вимог в порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті (п. 7 ч. 1 ст. 155 ГПК України).
Боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі (ч.1 ст. 157 ГПК України).
2. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
У разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили (ст. 157 ГПК України).
3. Судовий наказ може бути пред'явлено до виконання протягом 3 років від дня набрання законної сили.
4. Дата набрання судовим наказом законної сили 27.12.2018
5. Строк пред'явлення судового наказу до виконання 28.12.2021
6. Дата видачі судового наказу (співпадає з датою набрання законної сили наказом) 27.12.2018
Веб-адреса судового наказу від 21.11.2018р. по справі № 907/680/18:
Reyestr.court.gov.ua___________________________________________
У відповідності до приписів ст. 154 ГПК України, суд розглядає заяву про видачу судового наказу протягом п'яти днів з дня її надходження, розгляд проводиться без судового засідання і повідомлення заявника і боржника, за результатами розгляду заяви про видачу судового наказу суд видає судовий наказ або постановляє ухвалу про відмову у видачі судового наказу. Судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, проте може бути скасований в порядку, передбаченому законом.
Суддя Ушак І.Г.