28 грудня 2018 року м. Чернігів
Унікальний номер справи № 750/3472/18
Головуючий у першій інстанції - Логвіна Т. В.
Апеляційне провадження № 22-ц/4823/216/18
Чернігівський апеляційний суд у складі:
головуючого - судді Лакізи Г.П.,
суддів - Скрипки А.А., Харечко Л.К.,
перевірив матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Укрспецтехніка" на ухвалу Деснянського районного суду м. Чернігова у складі судді Логвіної Т.В. від 19 квітня 2018 року (повний текст ухвали складений 19 квітня 2018 року) про відкриття провадження в справі за позовом Чернігівської міської ради до приватного нотаріуса Число Світлани Миколаївни, Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Укрспецтехніка", ОСОБА_3 про скасування рішень, визнання договору купівлі-продажу недійсним та зобов'язання усунути перешкоди у користуванні земельною ділянкою,
учасники справи:
позивач - Чернігівська міська рада,
відповідач - приватний нотаріус Число Світлана Миколаївна,
відповідач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Фірма "Укрспецтехніка",
відповідач - ОСОБА_3,
третя особа - Комунальне підприємство "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради,
Ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 26.12.2018 апеляційне провадження у справі зупинено на час розгляду питання про відводи колегії суддів Чернігівського апеляційного суду Лакізи Ганни Петрівни, Скрипки Анжели Антонівни, Харечко Любові Костянтинівни та судді Чернігівського апеляційного суду Лакізи Ганни Петрівни, заявлені відповідачами: Товариством з обмеженою відповідальністю "Фірма "Укрспецтехніка" та ОСОБА_3
Ухвалою Чернігівського апеляційного суду у складі судді Шарапової О.Л. від 27.12.2018 у задоволенні заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Укрспецтехніка" про відвід суддів Лакізи Ганни Петрівни, Скрипки Анжели Антонівни, Харечко Любові Костянтинівни та заяви ОСОБА_3 про відвід судді Лакізи Ганни Петрівни відмовлено.
Приписами ч.1 статті 254 ЦПК України регламентовано, що провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Приймаючи до уваги, що обставини, що викликали зупинення апеляційного провадження у справі усунуті, колегія суддів дійшла висновку про необхідність поновлення апеляційного провадження у справі та призначення справи до розгляду.
Оскільки ухвалу про відкриття провадження у справі за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Укрспецтехніка" на ухвалу Деснянського районного суду м. Чернігова від 19 квітня 2018 року було постановлено 28 листопада 2018 року, строк розгляду апеляційної скарги, передбачений ч.1 ст. 371 ЦПК України, закінчується 28 грудня 2018 року.
З матеріалів справи вбачається, що розгляд справи було призначено на 10 грудня 2018 року, але за клопотанням відповідача ОСОБА_3 відкладено на 26 грудня 2018 року. 26 грудня 2018 року до початку розгляду апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Укрспецтехніка" на ухвалу Деснянського районного суду м. Чернігова від 19 квітня 2018 року Товариством з обмеженою відповідальністю "Фірма "Укрспецтехніка" та ОСОБА_3 подано заяви про відвід колегії суддів Чернігівського апеляційного суду Лакізи Г.П., Скрипки А.А., Харечко Л.К., а також судді Чернігівського апеляційного суду Лакізи Г.П., в зв'язку з чим ухвалою Чернігівського апеляційного суду від 26.12.2018 апеляційне провадження у справі зупинено на час розгляду заявлених відводів.
Зважаючи на такі обставини, строк розгляду апеляційної скарги слід продовжити.
З врахуванням того, що суддя Харечко Л.К. перебуватиме у відпустці з 2 по 4 січня та з 14 по 17 січня 2019 року, а суддя Скрипка А.А. перебуватиме у відпустці з 8 по 10 січня 2019 року, розгляд справи призначається на найближчу можливу дату - 24 січня 2019 року.
Керуючись статтею 254, 371 ЦПК України, суд
Поновити провадження у справі за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Укрспецтехніка" на ухвалу Деснянського районного суду м. Чернігова у складі судді Логвіної Т.В. від 19 квітня 2018 року (повний текст ухвали складений 19 квітня 2018 року) про відкриття провадження в справі за позовом Чернігівської міської ради до приватного нотаріуса Число Світлани Миколаївни, Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Укрспецтехніка", ОСОБА_3 про скасування рішень, визнання договору купівлі-продажу недійсним та зобов'язання усунути перешкоди у користуванні земельною ділянкою.
Продовжити строк розгляду справи.
Справу призначити до розгляду Чернігівським апеляційним судом у відкритому судовому засіданні на 15:00 24 січня 2019 року.
Про час і місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Головуючий: Судді: