Ухвала
Іменем України
про призначення судового розгляду
27 грудня 2018 року
смт Краснопілля
справа № 578/944/18
провадження № 2/578/364/18
Краснопільський районний суду Сумської області у складі головуючого судді Косар А.І.
розглянув у підготовчому судовому засіданні в залі суду в порядку загального позовного провадження цивільну справу
за позовною заявою ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2, ОСОБА_3 /далі також - позивач/
до ОСОБА_4 /далі також - відповідач/
про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на дітей,-
учасники судового процесу:
секретар судового засідання - Литвин А.В.
Встановив:
Ухвалою судді Краснопільського районного суду Сумської області від 16 листопада 2018 року відкрито провадження у даній справі.
В підготовче судове засідання сторони на судове засідання не прибули.
Позивач згідно поданої заяви просила справу розглянути за її відсутності, позовні вимоги підтримує в повному обсязі і не заперечує проти ухвалення заочного рішення.
Відповідач у судове засідання не з'явилася, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином в порядку, передбаченому частиною п'ятою статті 74 Цивільно-процесуального кодексу України /далі також- ЦПК/, причину неявки суд не повідомив, заперечень проти позовних вимог на адресу суду не надав, заяв про розгляд справи за його відсутності та клопотань про відкладення розгляду справи не надійшло.
Під час засідання проведені дії, визначені статтею 197 ЦПК.
Згідно п. 3 частини другої статті 200 ЦПК суд вважає за необхідне закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
Керуючись статтями 197, 200 Цивільного процесуального кодексу України,-
Постановив:
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на 08 годину 00 хвилин 25 січня 2019 року в приміщенні суду (смт Краснопілля, вул. Вокзальна, буд. № 18, зал засідань № 1).
Про час і місце судового засідання повідомити осіб у справі.
Ухвала не підлягає оскарженню.
Суддя А.І. Косар