(вступна та резолютивна частини)
19 грудня 2018 року
м. Дніпро
справа №804/3769/16
Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого судді Панченко О.М. (доповідач),
суддів: Іванова С.М., Чередниченка В.Є.,
за участю секретаря судового засідання Сонник А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "АТБ-торгстрой"
на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 31.07.2018 р. (суддя Боженко Н.В., м. Дніпро)
у справі №804/3769/16
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "АТБ-торгстрой"
до Державної архітектурно-будівельної інспекції України
про визнання протиправним та скасування припису, -
постановив:
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "АТБ-торгстрой" задовольнити.
Рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 31.07.2018 р. у справі №804/3769/16 скасувати.
Позов задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати припис від 06 квітня 2016 року про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, винесений Департаментом державної архітектурно-будівельної інспекції у місті Києві Державної архітектурно-будівельної інспекції України.
Постанова суду набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду за наявності підстав, передбачених частиною 5 статті 291, пунктом 2 частини 5 статті 328 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст постанови буде складено протягом п'яти днів.
Головуючий суддя О.М. Панченко
Суддя С.М. Іванов
Суддя В.Є. Чередниченко