Ухвала від 27.12.2018 по справі 823/3832/14

УХВАЛА

про відкладення розгляду адміністративної справи

27 грудня 2018 року справа № 823/3832/14

м. Черкаси

Черкаський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Гаврилюка В.О.,

секретар судового засідання - Попельнуха Ю.І.,

за участю представників:

позивача - не з'явився,

відповідача - не з'явився,

розглядаючи за правилами загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Енергетично-дорожнє будівництво” до Смілянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення в частині,

встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю “Енергетично-дорожнє будівництво” подало позов до Корсунь-Шевченківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Черкаській області, правонаступником якої є Смілянська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Черкаській області, в якому просить скасувати податкове повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 08.07.2014 в частині про донарахування податку на додану вартість в сумі 1960657,00 грн та штрафних (фінансових) санкцій в сумі 490164,25 грн.

Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 12.12.2018 вирішено розгляд справи проводити в режимі відеоконференції за участю представника товариства з обмеженою відповідальністю “Енергетично-дорожнє будівництво” доручено Окружному адміністративному суду м. Києва.

27 грудня 2018 року представник відповідача подав клопотання про відкладення підготовчого засідання у зв'язку з неможливістю забезпечити участь представника Головного управління ДФС у Черкаській області в судове засідання на вказану дату.

Окрім того, Окружний адміністративний суд м. Києва не зміг забезпечити відеоконференцзв'язок.

Вирішуючи питання щодо проведення судового засідання, суд зазначає таке.

Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з підстав першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.

Оскільки представник відповідача повідомив про причини своєї неявки, та враховуючи що такі причини судом визнано поважними, на підставі пункту 2 частини 2 статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України суд дійшов висновку про необхідність відкладення розгляду справи.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 195, 205, 241, 243, 248, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

ухвалив:

Розгляд справи по суті відкласти.

Судове засідання для розгляду справи по суті призначити на 17 січня 2019 року о 15 год. 30 хв., яке буде проведене в режимі відеоконференції за участю представника товариства з обмеженою відповідальністю “Енергетично-дорожнє будівництво - ОСОБА_1.

Забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю представника позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Енергетично-дорожнє будівництво” ОСОБА_1 доручити Окружному адміністративному суду м. Києва (01051, м. Київ, вулиця Петра Болбочана, 8, корпус 1).

Повноважному представникові товариства з обмеженою відповідальністю “Енергетично-дорожнє будівництво” ОСОБА_1 прибути до Окружного адміністративного суду м. Києва для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції, яке відбудеться 17 січня 2019 року о 15 год. 30 хв. в приміщенні вказаного суду за адресою: 01051, м. Київ, вулиця Петра Болбочана, 8, корпус 1.

Судове засідання для представника відповідача, який бере участь у справі, відбудеться 17 січня 2019 року о 15 год. 30 хв. в приміщенні Черкаського окружного адміністративного суду за адресою: 18002, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 117.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію у справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/.

Згідно з частиною 2 статті 131 Кодексу адміністративного судочинства України учасники справи, які не можуть з поважних причин прибути до суду, зобов'язані завчасно повідомити про це суд.

Ухвала набирає законної сили після її підписання та не може бути оскаржена.

Суддя В.О. Гаврилюк

Попередній документ
78851050
Наступний документ
78851052
Інформація про рішення:
№ рішення: 78851051
№ справи: 823/3832/14
Дата рішення: 27.12.2018
Дата публікації: 02.01.2019
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Черкаський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; адміністрування окремих податків, зборів, платежів у тому числі:; податку на додану вартість (крім бюджетного відшкодування з податку на додану вартість)