Ухвала від 22.11.2018 по справі 185/7475/18

Справа № 185/7475/18

Провадження № 2/185/3875/18

УХВАЛА

22 листопада 2018 року м.Павлоград

Суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Зінченко А.С., розглянувши позовну заяву ПАТ «СК «АХА Страхування» до ОСОБА_1 про стягнення шкоди завданої внаслідок ДТП,-

ВСТАНОВИВ:

ПАТ «СК «АХА Страхування» звернулось до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення шкоди завданої внаслідок ДТП.

Пред'явлену позовну заяву ухвалою суду від 12 листопада 2018 року було залишено без руху, оскільки вона була подана без додержання вимог передбачених ст.175, 177 ЦПК України.

Судом надано строк для усунення недоліків позовної заяви, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання позивачем копії ухвали.

Копія ухвали суду від 12.11.2018 року отримана позивачем 13.11.2018 року.

16.11.2018 року на адресу вищевказаного суду представником позивача було надіслано клопотання про усунення недоліків, а саме платіжне доручення № 505 753 від 16.10.2018 року про сплату судового збору, з якої не вірно зазначено призначення платежу, а саме: Судовий збір за позовом АТ СК АХА Страхування, Господарський суд Миколаївської області.

Враховуючи, що сплачено судовий збір не в установленому порядку, за невірними реквізитами, а саме призначення платежу, відповідно до даних автоматизованої системи документообігу суду "Д-3", зазначений платіж не підтверджується, тому вказана квитанція не є доказом належної сплати судового збору, зазначені недоліки позивач не виконав, в установлених порядку та розмірі, що є порушенням ст. 177 ЦПК України, тому відповідно до ч.3 ст. 185 ЦПК України, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

На підставі викладеного, керуючись ст.185, 260 ЦПК України, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву ПАТ «СК «АХА Страхування» до ОСОБА_1 про стягнення шкоди завданої внаслідок ДТП- повернути позивачу.

Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Ухвала може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду шляхом подання через Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення (проголошення).

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Учасник справи, якому ухвалу не було вручено у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження відповідно та в порядку і строки, визначені ст. 354 ЦПК України.

Ухвала знаходиться в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб - адресою:http://reyestr.court.gov.ua.

Суддя А. С. Зінченко

Попередній документ
78818206
Наступний документ
78818208
Інформація про рішення:
№ рішення: 78818207
№ справи: 185/7475/18
Дата рішення: 22.11.2018
Дата публікації: 26.12.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів страхування