Справа № 761/14716/18
Провадження № 2-а/761/590/2018
05 жовтня 2018 року Шевченківський районний суду м. Києва
в складі:
головуючого - суддя: Кондратенко О.О.
при секретарі: Андрусь С.А.
за участю:
позивача: ОСОБА_1
представника відповідача: Осипенка С.В.
розглянула у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання представника відповідача Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції у м. Києві - Осипенка Сергія Вікторовича про залишення позову ОСОБА_1 без розгляду
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту ухвали суду, пов'язаного з потребою у наведенні доказів, суд вважає за необхідне проголосити її вступну та резолютивну частини.
Роз'яснити сторонам, що з повним текстом ухвали вони зможуть ознайомитися через п?ять днів в канцелярії суду.
Керуючись ст. 243 КАС України, суд, -
Клопотання представника відповідача Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції у м. Києві - Осипенка Сергія Вікторовича про залишення позову без розгляду - задовольнити.
Позовну заяву ОСОБА_1 до інспектора патрульної служби роти №10 батальйону №4 Управління патрульної поліції у м. Києві Проценка Євгена Вікторовича, Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції у м. Києві про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності - залишити без розгляду .
Ухвалу суду може бути оскаржено, шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали, безпосередньо до суду апеляційної інстанції. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: