Справа № 417/7011/18
Провадження № 2-о/417/460/18
про відкриття провадження та призначення справи до судового розгляду
"22" грудня 2018 р. с.Марківка Луганської області
Суддя Марківського районного суду Луганської області Рукас О.В., ознайомившись з заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Управління соціального захисту населення Марківської районної державної адміністрації Луганської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документа,
13.12.2018 року заявник звернувся до Марківського районного суду Луганської області з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документа, заінтересована особа: Управління соціального захисту населення Марківської районної державної адміністрації Луганської області.
Ухвалою Марківського районного суду Луганської області від 14.12.2018 року заяву залишено без руху та наданий строк для усунення недоліків.
20.12.2018 року заявник усунув недоліки які зазначені в ухвалі.
Заява подана з додержанням вимог статей 175,177, 315,319 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції Марківського районного суду Луганської області.
Підстави для залишення заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.
Відповідно до ч. 2 ст. 19 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку: наказного провадження; позовного провадження (загального або спрощеного); окремого провадження.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст.19, 187, 293,315ЦПК України,
Відкрити провадження в цивільній справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Управління соціального захисту населення Марківської районної державної адміністрації Луганської області про встановлення факту належності правовстановлюючого документа.
Призначити судове засідання у приміщенні Марківського районного суду Луганської області на 17 січня 2019 року о 14 год. 00 хв.
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі (в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення) протягом двох днів з дня її складення у відповідності до ч. 5 ст. 272 ЦПК України.
Заінтересованим особам разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі одночасно надіслати копії заяви та доданих до неї документів.
Визначити заінтересованим особам п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на заяву. У зазначений строк заінтересована особа має право надіслати суду відзив на заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти заяви.
Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів заінтересована особа зобов'язана надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання заінтересованою особою відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Встановити заявнику п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини 3-5 ст. 178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: https://court.gov.ua/sud1216/.
Ухвала окремо від рішення суду може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо порушення правил підсудності. В іншій частині заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя: О.В.Рукас