Ухвала від 13.12.2018 по справі 0240/3125/18-а

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

м. Вінниця

13 грудня 2018 р. Справа № 0240/3125/18-а

Вінницький окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді Дмитришеної Руслани Миколаївни, розглянувши письмово матеріали справи за позовом: Житлово - будівельного кооперативу "Барський" до: Управління держпраці у Вінницькій області про: визнання протиправною та скасування постанови

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Житлово - будівельного кооперативу "Барський" до Управління держпраці у Вінницькій області про визнання протиправною та скасування постанови.

Ухвалою Вінницького окружного адміністративного суду від 14.09.2018 за вказаним позовом відкрито провадження у справі, розгляд якої визначено проводити в порядку загального позовного провадження.

На адресу суду відповідно до вимог ст. 162 КАС України подано відзив на позов, долучені письмові докази на підтвердження своїх доводів та аргументів щодо вимог та заперечень.

В силу положень ст. 179 КАС України, в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.

Учасники справи в підготовче судове засідання не з'явились. Натомість представником відповідача через канцелярію суду подано клопотання про розгляд підготовчого судового засідання без участі, в якому представник вказав, що інші заяви по суті чи клопотання відсутні.

Відповідно до ч.9 ст. 205 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з'явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

В силу положень ч. 4 ст. 229 КАС України фіксування судового засідання технічними засобами у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті з наступних підстав.

В силу положень ст. 181 КАС України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, зокрема визначених пунктами 1-3, 5 частини другої статті 205 цього Кодексу.

Статтею 205 КАС України, зокрема пунктами 1-3, 5 частини другої цієї статті, визначено виключні підстави для відкладення розгляду справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку.

Відповідно до ст. 205 КАС України, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, за умови що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Відповідно до ст. 173 КАС України, завданням підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Всі необхідні питання для забезпечення всебічного та об'єктивного вирішення справи протягом розумного строку на думку суду з'ясовані, відтак підготовка справи до судового розгляду закінчена.

Щодо клопотання про виклик свідка ОСОБА_1, то відповідно до відомостей, які надійшли на адресу суду вбачається, що вказана особа за адресою, яку зазначив позивач не значиться.

Відповідно до ст. 92 КАС України, виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. У заяві про виклик свідка зазначаються його ім'я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити.

За наведеного, та враховуючи клопотання позивача, відповідно до якого адреса свідка не підтверджується, суд вважає за необхідне відмовити у його задоволені.

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст.183 КАС України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Враховуючи, що відповідачем в установлений строк подано відзив на адміністративний позов, позивачем відповідь не надавалась, заяв та клопотань щодо неможливості прибути в підготовче засідання від останнього не надходило, судом продовжено підготовче провадження на тридцять днів, строк якого вичерпався, суд приходить до висновку закрити підготовче провадження та призначити адміністративну справу до судового розгляду по суті в судовому засіданні.

Керуючись ст.ст. 173, 180, 183, 248, 256 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на 10 січня 2019 р. о 15:00 в залі судового засідання № 4 Вінницького окружного адміністративного суду, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14.

Копію даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.

Суддя/підпис/ Дмитришена Руслана Миколаївна

Копія вірна.

Суддя:

Секретар: