Ухвала від 18.12.2018 по справі 826/14686/16

ШОСТИЙ АПЕЛЯЙЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 826/14686/16

УХВАЛА

18 грудня 2018 року м. Київ

Шостий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

Судді-доповідача: Бужак Н. П.

Суддів: Костюк Л.О., Мельничука В.П.

За участю секретаря: Івченка М.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні питання зупинення провадження у справі за апеляційними скаргами ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 вересня 2018 року, головуючий суддя Васильченко І.П., судді: Вєкуа Н.Г., Федорчук А.Б., у справі за адміністративним позовом ОСОБА_4 до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, треті особи: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання протиправною та скасування реєстрації декларації,-

УСТАНОВИЛА:

ОСОБА_4 звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, треті особи: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання протиправними та скасування декларації про початок виконання будівельних робіт «Реконструкція приміщень житлового будинку (літ.«Ц») та приміщень господарських будівель літ. «Т», літ. «О», літ. «Н», літ. «П», літ. «С», літ. «Я», за адресою: АДРЕСА_1», зареєстровану 03.12.2013 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м.Києві № КВ 082133371323 та декларацію про готовність об'єкта до експлуатації «Реконструкція приміщень житлового будинку (літ.«Ц») та приміщень господарських будівель літ. «Т», літ. «О», літ. «Н», літ. «П», літ. «С», літ. «Я», за адресою: АДРЕСА_1», зареєстровану Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м.Києві від 27.12.2013 року № КВ 142133610402.

Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 вересня 2018 року позов задоволено повністю.

Не погоджуючись із зазначеним рішенням суду, треті особи - ОСОБА_2 та ОСОБА_3 подали апеляційні скарги, в яких просять скасувати рішення суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити в повному обсязі.

19 листопада 2018 року судом відкрито провадження у справі за апеляційними скаргами ОСОБА_2, ОСОБА_3 та призначено розгляд справи на 18 грудня 2018 року.

07.11.2018 року до Окружного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга Державної архітектурно-будівельної інспекції України на вищезазначене рішення суду.

Відповідно до ухвали судді Шостого апеляційного адміністративного суду Бужак Н.П. від 19 листопада 2018 року апеляційну скаргу ДАБІ залишено без руху та встановлено строк для усунення її недоліків в термін протягом 10 днів з моменту отримання ухвали.

17.12.2018 року до суду надішло клопотання ДАБІ про усунення недоліків апеляційної скарги разом із платіжним дорученням №55465 від 07 грудня 2018 року.

На час, на який було призначено розгляд апеляційних скарги ОСОБА_2 та ОСОБА_3, питання прийняття до провадження суду та призначення до розгляду апеляційної скарги, що надійшла від ДАБІ, судом не вирішено.

Тому, колегія суддів за згодою представників сторін та третіх осіб, з урахуванням розгляду справи, вважає за необхідне зупинити провадження у справі для вирішення питання прийняття апеляційної скарги ДАБІ, направлення апеляційної скарги всім сторонам та третім особам, призначення розгляду апеляційної скарги.

Також колегія суддів вважає, що спільний розгляд апеляційних скарг є доцільним.

Керуючись ст. ст.236, 292,298 КАС України, колегія суддів,-

УХВАЛИЛА:

Зупинити провадження у справі за апеляційними скаргами ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 вересня 2018 року, головуючий суддя Васильченко І.П., судді: Вєкуа Н.Г., Федорчук А.Б., у справі за адміністративним позовом ОСОБА_4 до Державної архітектурно-будівельної інспекції України, треті особи: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання протиправною та скасування реєстрації декларації.

Розгляд справи призначити на 10 годин 00 хвилин 12 лютого 2019 року.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду у строк визначений ст. 329 КАС України.

Судя-доповідач: Бужак Н.П.

Судді: Костюк Л.О.

Мельничук В.П.

Повний текст виготовлено: 19 грудня 2018 року.

Попередній документ
78743658
Наступний документ
78743660
Інформація про рішення:
№ рішення: 78743659
№ справи: 826/14686/16
Дата рішення: 18.12.2018
Дата публікації: 22.12.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері:; містобудування; планування і забудови територій; архітектурної діяльності
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (27.12.2019)
Результат розгляду: Передано на відправку КАС у складі ВС
Дата надходження: 25.10.2019
Предмет позову: про визнання протиправною та скасування реєстрацію декларацій
Розклад засідань:
18.06.2020 11:00 Шевченківський районний суд міста Києва
31.08.2020 14:00 Шевченківський районний суд міста Києва
20.10.2020 10:00 Шевченківський районний суд міста Києва
04.12.2020 11:00 Шевченківський районний суд міста Києва
18.02.2021 11:00 Шевченківський районний суд міста Києва
20.04.2021 14:30 Шевченківський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
ОСАУЛОВ А А
суддя-доповідач:
КНЯЗЄВ ВСЕВОЛОД СЕРГІЙОВИЧ
ОСАУЛОВ А А
відповідач:
Департамент державної архітектурно-будівльної інспекції у м. Києві
Державна сервісна служба містобудування України
позивач:
Васильченко Поліна Борисівна
третя особа:
Бондар Володимир Анатолійович
Василюк Зоя Василівна
Калашніков Михайло Борисович
Сидоренко Ірина Василівна
член колегії:
АНТОНЮК НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА
АНЦУПОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
БАКУЛІНА СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА
БРИТАНЧУК ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ
ВЛАСОВ ЮРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
ГРИЦІВ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
ГУДИМА ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ
ЄЛЕНІНА ЖАННА МИКОЛАЇВНА
Єленіна Жанна Миколаївна; член колегії
ЄЛЕНІНА ЖАННА МИКОЛАЇВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ЗОЛОТНІКОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
КІБЕНКО ОЛЕНА РУВІМІВНА
ЛОБОЙКО ЛЕОНІД МИКОЛАЙОВИЧ
ЛЯЩЕНКО НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА
ПРОКОПЕНКО ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
РОГАЧ ЛАРИСА ІВАНІВНА
УРКЕВИЧ ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ
ЯНОВСЬКА ОЛЕКСАНДРА ГРИГОРІВНА