03110 м. Київ, вул. Солом'янська, 2-а
Унікальний номер № 367/7186/18 Головуючий у 1 інстанції Пархоменко О.В.
Апеляційне провадження № 22-ц/824/6035/2018
19 грудня 2018 року Київський апеляційний суд в складі судді-доповідача ШаховоїО.В., перевіривши апеляційну скаргудиректора Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтайм Капітал» Кравцова Сергія Сергійовича, на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 1 листопада 2018 року у справі за позовом ОСОБА_3 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтайм Капітал», третя особа Шкарівська сільська рада Білоцерківського району Київської області про скасування державної реєстрації, витребування майна з чужого незаконного володіння та поновлення права власності,-
Перевіривши подану директором ТОВ «ФК «Фінтайм Капітал» апеляційну скаргу на відповідність вимог ст. 356 ЦПК України, вважаю, що апеляційна скарга не відповідає таким вимогам та підлягає залишенню без руху, з наступних підстав.
Пунктом 3 ч. 2 ст. 356 ЦПК України передбачено, що в апеляційній скарзі має бути зазначене повне найменування(для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я, по батькові) ( для фізичних осіб) інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб).
Отже, особі, яка подала апеляційну скаргу, потрібно визначитися із процесуальним статусом всіх учасників у справі, оскільки не зазначено третьої особи ТОВ Шкарівської сільської ради Білоцерківського району Київської області.
У разі, якщо директором ТОВ «ФК «Фінтайм Капітал» буде подано до суду апеляційної інстанції апеляційну скаргу в новій редакції, він також повинен на виконання вимог п. 2 ч. 4 ст. 356 ЦПК України додати копію нової редакції апеляційної скарги відповідно до кількості учасників справи.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 357 ЦПК України, до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст. 356 ЦПК України, застосовуються положення ст. 185 ЦПК України.
Стаття 185 ЦПК України передбачає, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст. 185, 356, 357 ЦПК України, суд,-
Апеляційну скаргу директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Фінтайм Капітал» Кравцова Сергія Сергійовича, на ухвалу Ірпінського міського суду Київської області від 1 листопада 2018 року - залишити без руху.
Надати директору ТОВ «ФК «Фінтайм Капітал» строк для усунення недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали, а саме:
- учасників справи, їх процесуального становища, із зазначенням повного найменування, ім'я, їх місцезнаходження або місця проживання чи перебування;
- для надання копій апеляційної скарги і долучених до неї письмових матеріалів, відповідно до кількості учасників справи.
Роз'яснити, що у випадку не усунення у встановлений термін недоліків, апеляційна скарга буде вважатись неподаною та такою, що підлягає поверненню.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач ШаховаО.В.