справа № 439/1518/17
іменем України
Справа № 439/1518/17
Провадження 1-кп/439/132/17
12 грудня 2018 року м. Броди
Бродівський районний суд Львівської області в складі головуючого судді ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Броди обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 12017140160000535 від 19.08.2017 року, відносно
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Челябінськ Російської Федерації, громадянки України, із вищою освітою, не працюючої, одруженої, проживаючої за адресою АДРЕСА_1 , без судимості,
за ч. 1 ст. 383, ч. 1 ст. 384 КК України
встановив:
В провадженні Бродівського районного суду перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 12017140160000535 від 19.08.2017 року відносно ОСОБА_4 за ч. 1 ст. 383, ч. 1 ст. 384 КК України.
Однак, обвинувачена в судові засідання на виклик суду повторно не з'являється, про час та місце судового розгляду повідомляється належним чином.
Відповідно листа № 03-22/2-535-17 від 12 грудня 2018 року начальника Бродівського відділу Радехівської місцевої прокуратури ОСОБА_3 , з метою повідомлення обвинуваченої ОСОБА_4 про розгляд в Бродівському районному суді 12 грудня 2018 відносно неї кримінального провадження за ч. 1 ст. 383, ч. 1 ст. 384 КК України працівниками Бродівського ВП Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області 12 листопада 2018 року здійснено вихід по місцю проживання останньої за адресою АДРЕСА_1 , однак ОСОБА_4 по даній адресі була відсутня. Зі слів її дочки ОСОБА_5 встановлено, що ОСОБА_4 перебуває в Житомирській області, де доглядає за батьками, і коли вона повернеться, дочці невідомо.
Прокурор ОСОБА_3 в судовому засіданні заявив клопотання про оголошення обвинуваченої до розшуку на підставі того, що остання ухиляється від суду.
Відповідно до ст. 335 КПК України у разі, якщо обвинувачений ухилився від суду, суд зупиняє судове провадження щодо цього обвинуваченого до його розшуку. Розшук обвинуваченого, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду, організація виконання якої доручається слідчому та/або прокурору.
Перевіривши матеріали справи суд вважає, що обвинувачену слід оголосити в розшук, так як обвинувачена ухиляється від суду, оскільки вона не з'являється в судове засідання.
Керуючись ст. 335 КПК України, суд -
Оголосити розшук обвинуваченої ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованої по АДРЕСА_1 .
Зупинити судове провадження щодо обвинуваченої ОСОБА_4 до її розшуку.
Виконання ухвали доручити Бродівському ВП Золочівського ВП у Львівській області.
Контроль за виконанням ухвали покласти на Радехівську місцеву прокуратуру.
В разі виконання розшуку доставити обвинувачену в приміщення Бродівського районного суду Львівської області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_6