Справа № 349/1832/18
Провадження № 2/349/678/18
11 грудня 2018 року м. Рогатин
Рогатинський районний суд Івано-Франківської області
в складі головуючого судді Лошак О.О.
з участю секретаря судового засідання Сірко І.В.
учасники підготовчого провадження:
позивач ОСОБА_1
відповідачка ОСОБА_2
розглянувши у підготовчому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ОСОБА_1 звернувся в суд із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Ухвалою від 12 листопада 2018 року відкрито провадження у справі.
Сторони по справі у підготовчому засіданні просили призначити судовий розгляд справи по суті.
У відповідності до вимог ст. 197 ЦПК України судом здійснено усі необхідні процесуальні дії для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті.
Підстав для ухвалення судового рішення в підготовчому засіданні немає.
Згідно ч.2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст.189-200 ЦПК України,суд,-
Закрити підготовче провадження та призначити справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу до судового розгляду на 8 год. 30 хв. 11 січня 2019 року в приміщенні Рогатинського районного суду Івано-Франківської області в залі суду № 4 в м. Рогатині по вул. Галицькій,40.
У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Встановити наступний порядок з'ясування обставин та дослідження доказів: заслухати вступне слово учасників справи (їх представників), дослідити письмові докази.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Лошак О.О.