264/1419/18
2/264/877/2018
11 грудня 2018 року суддя Іллічівського районного суду м. Маріуполя Донецької області ОСОБА_1, перевіривши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_3 акціонерного товариства «Дельта Банк», третя особа - ОСОБА_4 про визнання зобов'язань за кредитним договором,-
У провадженні Іллічівського районного суду м. Маріуполя знаходиться вказана цивільна справа.
Від представника відповідача - ОСОБА_5, який діє на підставі довіреності, на адресу суду надійшло клопотання про проведення судових засідань в режимі відеоконференції у зв'язку з тим, що їхній штат обмежений та вони знаходяться за межами Донецької області, а саме в м. Дніпро та не можуть бути присутніми у судовому засіданні.
У відповідності до ст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.
Згідно вимог ст. 11 ЗУ "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов'язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню, оскільки для забезпечення оперативності судового провадження необхідно забезпечити участь представника позивача по справі, в режимі відеоконференції у приміщенні Іллічівського районного суду м. Маріуполя
На підставі викладеного та керуючись ст.158-1, 210 ЦПК України, суд -
Доручити Індустріальному районному суду м. Дніпра (адреса: 49074, м. Дніпро, проспект Слобожанський, 84, inbox@ind.dp.court.gov.ua) забезпечити проведення відеоконференції за участю представника відповідача ОСОБА_3 акціонерного товариства «Дельта Банк» - ОСОБА_5 з Іллічівським районним судом м. Маріуполя Донецької області, яке відбудеться 06 лютого 2019 року о 11-30 годині.
Копію даної ухвали негайно направити до Індустріального районного суду м. Дніпра для організації її виконання та представнику відповідача для відома.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1