вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@nag.court.gov.ua
про виправлення описок
"06" грудня 2018 р. Справа№ 910/13080/16
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Верховця А.А.
суддів: Отрюха Б.В.
Пантелієнка В.О.
розглядаючи матеріали апеляційної скарги арбітражного керуючого Кулагіна О.О. на постанову Господарського суду міста Києва від 01.10.2018
у справі № 910/13080/16 (суддя Чеберяк П.П.)
За заявою Компанії "Лендмакс Трейдінг ЛТД" (правонаступник Компанія "Анділеро Холдінгз ЛТД")
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Декорт"
про банкрутство
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 20.11.2018 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою арбітражного керуючого Кулагіна О.О. на постанову Господарського суду міста Києва від 01.10.2018 у справі № 910/13080/16.
Після постановлення зазначеної ухвали виявлено, що у її вступній частині було допущено технічну описку, а саме було зазначено «за заявою Компанії "Анділеро Холдінгз ЛТД"», тоді як вірно: «за заявою Компанії "Лендмакс Трейдінг ЛТД" (правонаступник Компанія "Анділеро Холдінгз ЛТД")».
Відповідно до приписів ст. 243 Господарського процесуального кодексу України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Враховуючи вищевикладенеПівнічний апеляційний господарський суд вважає за необхідне, з власної ініціативи, виправити допущену описку у вступній частині ухвали Північного апеляційного господарського суду від 09.11.2018.
Керуючись ст. ст. 234, 243 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -
1. Виправити допущену описку у вступній частині ухвали Північного апеляційного господарського суду від 20.11.2018 у справі № 910/13080/16.
2. Вважати вірним наступну редакцію: «за заявою Компанії "Лендмакс Трейдінг ЛТД" (правонаступник Компанія "Анділеро Холдінгз ЛТД")».
3. Копію ухвали надіслати учасникам провадження у справі.
Ухвала набирає законної сили в порядку ст. 235 ГПК України, оскаржується в порядку ст. 287 ГПК України.
Головуючий суддя А.А. Верховець
Судді Б.В. Отрюх
В.О. Пантелієнко