Справа № 127/20888/18
Провадження № 2/127/3602/18
(вступна та резолютивна частини)
05.12.2018 року м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області в складі:
головуючого судді Бессараб Н.М.,
при секретарі Слізяк М.М.,
за участю позивача ОСОБА_1 та її представника - адвоката ОСОБА_2,
представників третьої особи ОСОБА_3, ОСОБА_4,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Вінниці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_5, ОСОБА_6, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет позову Служби у справах дітей Вінницької міської ради про позбавлення батьківських прав, призначення опіки над малолітнім та стягнення аліментів на утримання дитини,-
Позов задовольнити.
Позбавити ОСОБА_5, ОСОБА_6 батьківських прав відносно їх малолітнього сина - ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Призначити ОСОБА_1 опікуном малолітнього ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Стягувати щомісячно з ОСОБА_5 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання малолітнього сина - ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_1 у твердій грошовій сумі в розмірі 1500,00 грн., яка підлягає індексації, зі всіх видів доходів відповідача до досягнення дитиною повноліття, починаючи стягнення з дня подачі позовної заяви, а саме з 21.08.2018 року.
Стягувати щомісячно з ОСОБА_6 на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання малолітнього сина - ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_1 у твердій грошовій сумі в розмірі 1500,00 грн., яка підлягає індексації, зі всіх видів доходів відповідача до досягнення дитиною повноліття, починаючи стягнення з дня подачі позовної заяви, а саме з 21.08.2018 року.
Стягнути в рівних частинах з ОСОБА_5, ОСОБА_6 понесений судовий збір на користь ОСОБА_1 в сумі 2114,40 грн.
Рішення суду може бути оскаржено сторонами до Вінницького апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано відповідачем протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Згідно вимог ст. 265 ч. 5 п. 4 ЦПК України:
Позивач: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, ідентифікаційний номер НОМЕР_1.
Відповідач: ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_5.
Відповідач: ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_6, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_7.
Повний текст судового рішення буде складено до 15.12.2018 року.
Суддя: