Ухвала від 30.11.2018 по справі 723/1693/18

Сторожинецький районний суд Чернівецької області

Справа № 723/1693/18

Провадження № 2-о/723/2183/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 листопада 2018 року м.Сторожинець

Сторожинецький районний суд

Чернівецької області в складі:

головуючого судді Бужори В.Т.

присяжних: ОСОБА_1

ОСОБА_2

при секретарі Яківчика А.І.

за участю

представника ОСОБА_3 ОСОБА_4

перевіривши матеріали за заявою ОСОБА_5, заінтересована особа, Виконавчий комітет Великокучурівської сільської ради, про визнання особи недієздатною та встановлення над нею опіки,-

встановив:

Заявник ОСОБА_5І звернувся до суду з позовом про визнання ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 недієздатним та встановлення над ним опіки.

Суд знаходить, що розгляд даної заяви можливий тільки після проведення судово-психіатричної експертизи даної особи, оскільки згідно вимог ст.105 ЦПК України для визначення психічного стану особи експертиза призначається в обов'язковому порядку.

Крім цього згідно положень ст.298 ЦПК України, суд за наявності достатніх даних про психічний розлад здоров'я фізичної особи призначає для встановлення її психічного стану судово-психіатричну експертизу.

Керуючись ст. ст. 105, 253, 298 ЦПК України, суд,-

постановив:

Призначити по цивільній справі за заявою ОСОБА_5, заінтересована особа, Виконавчий комітет Великокучурівської сільської ради, про визнання особи недієздатною та встановлення над нею опіки, судово-психіатричну експертизу проведення якої доручити Чернівецькій психіатричній лікарні за адресою м.Чернівці вул. Мусорського, 2.

Перед експертами поставити питання:

-чи страждає ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3 на будь-який психічний розлад;

-чи є психічний розлад хронічним та стійким;

-чи позбавляє психічний розлад ОСОБА_3 можливості розуміти значення своїх дій та (або) керувати ними?.

Зобов'язати заявника ОСОБА_5, забезпечити явку хворого ОСОБА_3 з медичними документами в експертну установу - Чернівецьку психіатричну лікарню для проведення даної експертизи.

Попередити експертів про кримінальну відповідальність за ст.384, 385 КК України за відмову від проведення експертизи та за дачу завідомо неправдивого висновку.

На час проведення експертизи, провадження по цивільній справі зупинити.

Суддя:

Присяжні :

Попередній документ
78307025
Наступний документ
78307027
Інформація про рішення:
№ рішення: 78307026
№ справи: 723/1693/18
Дата рішення: 30.11.2018
Дата публікації: 06.12.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Сторожинецький районний суд Чернівецької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Окреме провадження; Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи; про визнання фізичної особи недієздатною