Справа №293/1903/18
03 грудня 2018 року смт.Черняхів
Суддя Черняхівського районного суду Житомирської області Васильчук С.Ф., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
Ухвалою суду від 14.11.2018 року позовна заява залишена без руху.
На виконання вимог ухвали позивачем направлено доповнення до позовної заяви, однак недоліки позовної заяви усунуті не були, та саме доповнення не містить підпису.
За таких обставин відповідно до ч.3 ст.185 ЦПК України подану заяву слід вважати неподаною та повернути позивачу.
На підставі викладеного, керуючись ч.3 ст.185 ЦПК України, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу -вважати неподаною та повернути позивачу .
Позивачу невідкладно надіслати копію ухвали разом позовною заявою та усіма доданими до неї матеріалами.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до Житомирського апеляційного суду через Черняхівський районний суд Житомирської області протягом 15-ти днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом 15 днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: С.Ф. Васильчук
Копія:вірно