Червоноармійський районний суд Житомирської області
Номер провадження 2/292/357/18
Справа № 292/1239/18 У Х В А Л А
03 грудня 2018 року смт.Пулини
Червоноармійський районний суд Житомирської області в складі:
головуючої судді Рябенької Т.С.,
секретаря судового засідання Володіної В.В.,
з участю: позивачки ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2, представника відповідача ОСОБА_3, розглянувши у відкритому судовому засіданні у смт.Пулини в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання,- В С Т А Н О В И В :
Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з даним позовом до ОСОБА_2, в якому просить постановити рішення, яким стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 у твердій грошовій сумі у розмірі 1000 грн. щомісячно з дня подання позову до суду і до досягнення сином двадцяти трьох років.
В судовому засіданні представник відповідача ОСОБА_3 заявив клопотання про залучення до участі в розгляді справи в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, повнолітнього сина сторін ОСОБА_4, оскільки рішення у справі може вплинути на його права та обов"язки.
Вислухавши заявлене клопотання, думку сторін, які не заперечували про його задоволення, дослідивши матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до ст.53 ЦПК України третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору може бути залучено до участі в справі за заявою учасників справи, у яких повинно бути зазначено на яких підставах вказаних осіб необхідно залучити до участі в справі.
Про залучення третіх осіб до участі в справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає на які права чи обов'язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі. У зв"язку із цим, суд вважає за необхідне задоволити клопотання представника відповідача та залучити до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, ОСОБА_4, оскільки рішення суду у справі може вплинути на його права та обов"язки. За змістом ч.2 ст.240 ЦПК України якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі.
Згідно ч.2 ст.258 ЦПК України процедурні питання, пов'язані з рухом справи в суді першої інстанції, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви у випадках передбачених цим Кодексом, вирішуються судом шляхом постановлення ухвал.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про оголошення перерви у справі.
Керуючись ст.53, ч.5 ст.198,ч.2 ст.240, ч.2 ст.258 ЦПК України, суд-
Оголосити перерву у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання. Судове засідання по справі призначити на 12 грудня 2018 року о 09.00 год. Повторити виклик сторін та представника відповідача в судове засідання. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, адреса місця реєстрації: 12025, с.Ходорівка, вул.Садова, 11 Пулинського району Житомирської області.
Надіслати третій особі, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору,- ОСОБА_4 копію даної ухвали та копію позовної заяви з доданими копіями документів.
Роз"яснити ОСОБА_4 його процесуальні права та обов"язки, встановлені статею 43 ЦПК України. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т.С.Рябенька