Справа № 296/11205/18
2-н/296/539/18
"03" грудня 2018 р. м. Житомир
Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Рокова О.С., розглянувши матеріали заяви Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Космос-1971» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості з утримання будинку і споруд та прибудинкової території,
14.11.2018 заявник звернувся до суду із вказаною заявою, в якій просив видати судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 заборгованість з утримання будинку і споруд та прибудинкової території у розмірі 826,75 грн.
Із заяви про видачу судового наказу вбачається, що останнє відоме місце проживання ОСОБА_1 є квартира АДРЕСА_1.
З відповіді з Відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання УДМС України в Житомирській області від 22.11.2018, яка надійшла до суду 27.11.2018 вбачається, що боржник ОСОБА_1 24.09.2018 виписана на АДРЕСА_2 (реєстрації немає).
Разом з тим, заявником до матеріалів заяви не надано доказів того, що боржник ОСОБА_1 на день звернення до суду є власником квартири №197 за адресою: м. Житомир, вул. Бориса Тена, 104.
Відповідно до ч.1 ст.165 ЦПК України, суд відмовляє у видачі судового наказу, якщо заява подана з порушенням вимог ст.163 цього Кодексу.
При цьому, відповідно до ч.9 ст.165 ЦПК України, у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у видачі судового наказу.
Враховуючи вищенаведене, суддя відмовляє у видачі судового наказу.
Згідно ч.1 ст.166 ЦПК України, відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених п. 1, 2, 8, 9 ч.1 ст.165 цього Кодексу, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків.
Керуючись ст.ст.163-165 ЦПК України, суддя, -
Відмовити у видачі судового наказу за заявою Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Космос-1971» про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості з утримання будинку і споруд та прибудинкової території.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строків на апеляційне оскарження ухвали суду, або після перегляду ухвали в апеляційному порядку, якщо її не скасовано.
Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Корольовський районний суду міста Житомира протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя О. С. Рожкова