Рішення від 08.11.2018 по справі 419/1376/18

Справа № 419/1376/18

Провадження № 2-др/419/5/18

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(додаткове)

08 листопада 2018 року Новоайдарський районний суд Луганської області

у складі: головуючого судді - Іванової О.М.,

при секретарі - Шапка О.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт Новоайдар Луганської області заяву ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Новоайдарської селищної ради про зняття заборони з нерухомого майна, третя особа - приватний нотаріус Новоайдарського районного нотаріального округу Луганської області ОСОБА_2, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Новоайдарського районного суду Луганської області з заявою про ухвалення додаткового рішення, в якій зазначив, що 13.08.2018 року Новоайдарським районним судом ухвалено рішення про задоволення позовних вимог ОСОБА_1 до Новоайдарської селищної ради про зняття заборони з нерухомого майна, третя особа - приватний нотаріус Новоайдарського районного нотаріального округу Луганської області ОСОБА_2

При задоволенні вимог, суд в резолютивній частині рішення зняв заборону з нерухомого майна, об'єкт обтяження: інше, нерухоме майно, склад: ціле, стан: добудоване, статус: жиле, адреса: Луганська область, смт Новоайдар, провулок Дружби (Кірова) АДРЕСА_1, зареєстровану 12.12.2005 р. реєстратором: Новоайдарська державна нотаріальна контора, реєстраційний номер обтяження - №2687831, підстава обтяження: повідомлення, б/н, Новоайдарський «Райагрострой», дата виникнення: 17.12.1991 р., та не вирішив питання про зняття заборони з нерухомого майна за номером обтяження - 2687854, арешт з нерухомого майна за номером обтяження - 1828257, так як позивачем в позовній заяві про зняття заборони з нерухомого майна в прохальній частині не було вказано як вимогу, про зняття заборони та зняття арешту з нерухомого майна за раніше вказаними номерами обтяження.

Суд, дослідивши матеріали цивільної справи, заяву про ухвалення додаткового рішення, дійшов висновку про наявність законних підстав для ухвалення додаткового рішення.

Згідно п. 1 ч. 1 ст. 270 ЦПК України, суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення якщо стосовно певної позовної вимоги, з приводу якої сторони подавали докази і давали пояснення, не ухвалено рішення.

Відповідно до ч.ч. 3, 4 ст. 270 ЦПК України суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове рішення в тому самому складі та в тому самому порядку, що й судове рішення, без повідомлення учасників справи.

На підставі викладеного, суд вважає заяву ОСОБА_1 обґрунтованою, та такою, що підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 270 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Новоайдарської селищної ради про зняття заборони з нерухомого майна, третя особа - приватний нотаріус Новоайдарського районного нотаріального округу Луганської області ОСОБА_2С - задовольнити.

Ухвалити додаткове рішення, яким зняти заборону з нерухомого майна, об'єкт обтяження: інше, нерухоме майно, склад: ціле, стан: добудоване, статус: жиле, адреса: Луганська область, Новоайдарський район, смт Новоайдар, провулок Кірова (Дружби) АДРЕСА_1, зареєстровану: 12.12.2005 р. реєстратором: Новоайдарська державна нотаріальна контора, реєстраційний номер обтяження - 2687854, підстава обтяження: повідомлення, б/н, Новоайдарський райагрострой, дата виникнення: 17.12.1991 р.

Зняти арешт з нерухомого майна, об'єкт обтяження: інше, на все майно, адреса: Луганська область, Новоайдарський район, смт Новоайдар, провулок Кірова (Дружби) АДРЕСА_1, зареєстрований: 31.03.2005 р., реєстратором: Старобільська державна нотаріальна контора, реєстраційний номер обтяження - 1828257, підстава обтяження: постанова, Новоайдарського ВДВС РУЮ, дата винекнення 24.03.2005 р.

Апеляційна скарга на додаткове рішення суду може бути подана протягом 30 днів з дня його проголошення (складення). Учасник справи, якому додаткове рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження , якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому додаткового рішення суду.

Головуючий О. М. Іванова

Попередній документ
78231300
Наступний документ
78231302
Інформація про рішення:
№ рішення: 78231301
№ справи: 419/1376/18
Дата рішення: 08.11.2018
Дата публікації: 03.12.2018
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Новоайдарський районний суд Луганської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)