29 листопада 2018 року Справа № 280/4722/18 м.Запоріжжя
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Кисіль Р.В., перевіривши матеріали адміністративного позову за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області (пр. Соборний, буд. 158-б, м. Запоріжжя, 69057) до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (пр. Соборний, буд. 164, м. Запоріжжя, 69107), про скасування постанови про стягнення виконавчого збору,
09.11.2018 до Запорізького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області (далі - позивач) до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (далі - відповідач), в якій позивач просить суд:
постанову головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області ОСОБА_1 від 29.10.2018 ВП №57540468 про стягнення виконавчого збору з позивача у розмірі 14892,00 грн. скасувати.
Крім того, просив звільнити його від сплати судового збору по справі у зв'язку із відсутністю бюджетного фінансування даних витрат.
Ухвалою судді від 09.11.2018 у задоволенні заяви позивача про відстрочення сплати судового збору було відмовлено.
Ухвалою судді від 09.11.2018, у зв'язку з невідповідністю позову вимогам ст.ст. 160, 161 КАС України, позовну заяву залишено без руху. Встановлено позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху шляхом подання до суду: документа про сплату судового збору у розмірі 1762 грн. за подання позову до Запорізького окружного адміністративного суду; докази виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 17.09.2018 у справі №808/2370/18, засвідчені у встановленому законодавством України порядку.
З рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення вбачається, що копії ухвал судді від 09.11.2018 були отримані представником позивача 14.11.2018.
Станом на 29.11.2018 позивачем не усунуті недоліки позову, до суду не надходили матеріали на усунення недоліків позову.
Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 169 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.
Відповідно до ч. 5 ст. 169 КАС України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду не пізніше п'яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків.
Враховуючи, що позивач не усунув недоліки позовної заяви, суддя вважає за необхідне повернути позовну заяву позивачу.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 169, 241, 248, 256 КАС України, суддя
Позовну заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області (пр. Соборний, буд. 158-б, м. Запоріжжя, 69057) до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області (пр. Соборний, буд. 164, м. Запоріжжя, 69107), про скасування постанови про стягнення виконавчого збору - повернути позивачу.
Копію ухвали про повернення позовної заяви надіслати позивачу разом із позовною заявою і усіма доданими до неї матеріалами.
Роз'яснити позивачеві, що повернення позовної заяви, згідно ч.8 ст.169 КАС України, не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Третього апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги в 15-денний строк з дня її постановлення.
Суддя Р.В. Кисіль