Ухвала від 22.11.2018 по справі 165/534/17

Справа № 165/534/17

Провадження № 1-в/165/59/18

НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 листопада 2018 року м. Нововолинськ

Нововолинський міський суд Волинської області в складі:

головуючого судді ОСОБА_1 ,

за участю секретаря ОСОБА_2 ,

прокурора ОСОБА_3 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Нововолинську клопотання ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Нововолинська Волинської області, українця, громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , засудженого вироком Нововолинського міського суду Волинської області від 19 березня 2018 року за ч. 2 ст. 125, ч. 1 ст. 162 КК України, на підставі ч. 1 ст. 70 КК Українидо остаточного покарання у виді штрафу в розмірі 100 (ста) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700,00 (одну тисячу сімсот) грн., про застосування акта амністії,

на підставі п."в" ст.1 Закону України "Про амністію у 2016 році" від 22 грудня 2016 року, суд,-

встановив:

До суду надійшло клопотання засудженого ОСОБА_4 про застосування до нього акта амністії. Просить суд звільнити його від відбування покарання відповідно до п."в" ст.1 Закону України "Про амністію у 2016 році", оскільки на час вчинення ним інкримінованих йому злочинів, у нього на утриманні перебувало двоє неповнолітніх дітей: ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 . Згідно ст.12 КК України вчинив злочини невеликої тяжкості тому підпадає під дію Закону України "Про амністію у 2016 році" від 22 грудня 2016 року.

До проведення судового засідання захисник засудженого ОСОБА_4 - ОСОБА_7 подав до суду письмову заяву, просив розгляд справи провести у відсутності засудженого ОСОБА_4 та у його відсутності, клопотання підтримують, просять задовольнити.

Суд, заслухавши думку прокурора, який не заперечив щодо задоволення подання, дослідивши матеріали справи, вважає, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно п. «в» ст.1 Закону України "Про амністію у 2016 році" від 22 грудня 2016 року звільняється від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, особи, визнані винними у вчиненні умисного злочину, який не є тяжким або особливо тяжким відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, особи, визнані винними у вчиненні необережного злочину, який не є особливо тяжким відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, а також особи, кримінальні справи стосовно яких за зазначеними злочинами розглянуті судами, але вироки стосовно них не набрали законної сили , не позбавлених батьківських прав, які на день набрання чинності цим Законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років, дітей-інвалідів та/або повнолітніх сина, дочку, визнаних інвалідами.

ОСОБА_4 засуджений вироком Нововолинського міського суду Волинської області від 19 березня 2018 року за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.125, ч.1 ст.162 КК України, які відповідно до ч.2 ст.12 КК України є злочинами невеликої тяжкості та на день набрання чинності Закону України "Про амністію у 2016 році" від 22 грудня 2016 року мав дітей, яким не виповнилося 18 років, а саме: ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , стосовно яких за повідомленням органу опіки і піклування виконавчого комітету Нововолинської міської ради не позбавлений батьківських прав.

Засуджений не відноситься до осіб, зазначених у ст.9 Закону України "Про амністію у 2016 році" та у ст.4 Закону України "Про застосування амністії в Україні", щодо яких не може бути застосована амністія.

За таких обставин, суд приходить до висновку про задоволення клопотання та звільнення від відбування покарання засудженого ОСОБА_4 на підставі п.«в» ст.1 Закону України "Про амністію у 2016 році" від 22 грудня 2016 року.

На підставі викладеного, керуючись Законами України «Про застосування амністії в Україні», Законом України «Про амністію у 2016 році», суд, -

ухвалив:

Клопотання засудженого ОСОБА_4 про застосування акта амністії задовольнити.

Звільнити засудженого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 від відбування покарання призначеного вироком Нововолинського міського суду Волинської області від 19 березня 2018 року за ч. 2 ст. 125, ч. 1 ст. 162 КК України, на підставі ч. 1 ст. 70 КК України, у виді штрафу в розмірі 100 (ста) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700,00 (одну тисячу сімсот) грн., на підставі п. «в» ст.1 Закону України "Про амністію у 2016 році" від 22 грудня 2016 року.

Ухвала може бути оскаржена до Волинського апеляційного суду через Нововолинський міський суд протягом семи днів з дня її проголошення.

Головуючий підпис

Згідно з оригіналом

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
78182800
Наступний документ
78182803
Інформація про рішення:
№ рішення: 78182801
№ справи: 165/534/17
Дата рішення: 22.11.2018
Дата публікації: 02.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Нововолинський міський суд Волинської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Справи про звільнення осіб від кримінальної відповідальності
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (28.04.2020)
Дата надходження: 28.04.2020
Розклад засідань:
12.05.2020 09:15 Нововолинський міський суд Волинської області