65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
про призначення справи до колегіального розгляду
"29" листопада 2018 р.м. Одеса Справа № 916/1599/18
Господарський суд Одеської області у складі судді Гута С.Ф.,
розглядаючи справу № 916/1599/18
за позовом Публічного акціонерного товариства “БАНК ПЕТРОКОММЕРЦ-Україна”
до відповідачів ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “ЦЕНТРАЛ КАПІТАЛ” та ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю “СЕРКОМ ЛІМІТЕД” за участю в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача ОСОБА_2 гарантування вкладів фізичних осіб
про визнання права власності та витребування майна із чужого незаконного володіння,-
За участю представників сторін:
Від позивача: ОСОБА_3 - на підставі довіреності №02-08/10 від 04.09.2018р.;
Від відповідача-1: : не з'явився;
Від відповідача-2: не з'явився;
Від третьої особи: не з'явився;
Господарським судом Одеської області у складі судді Гута С.Ф. розглядається справа за позовом Публічного акціонерного товариства “БАНК ПЕТРОКОММЕРЦ-Україна” до відповідачів ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю “Фінансова компанія “ЦЕНТРАЛ КАПІТАЛ” та ОСОБА_1 з обмеженою відповідальністю “СЕРКОМ ЛІМІТЕД” за участю в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача ОСОБА_2 гарантування вкладів фізичних осіб про визнання права власності та витребування майна із чужого незаконного володіння.
Ухвалою господарського суду Одеської області від 03.09.2018 р. відкрито провадження у справі та призначено справу № 916/1599/18 до розгляду в порядку загального позовного провадження.
Відповідно до ч.1 ст.33 ГПК України, справи у судах першої інстанції розглядаються суддею одноособово, крім випадків, визначених цим Кодексом. Будь-яку справу, що відноситься до підсудності суду першої інстанції, залежно від категорії і складності справи, може бути розглянуто колегіально у складі трьох суддів, крім справ, які розглядаються в порядку наказного і спрощеного позовного провадження.
Згідно з ч.10 ст.33 ГПК України, якщо справа має розглядатися суддею одноособово, але цим Кодексом передбачена можливість колегіального розгляду такої справи, питання про призначення колегіального розгляду вирішується до закінчення підготовчого засідання у справі (до початку розгляду справи, якщо підготовче засідання не проводиться) суддею, який розглядає справу, за власною ініціативою або за клопотанням учасника справи, про що постановляється ухвала.
З огляду на вищевикладене, приймаючи до уваги категорію та складність справи, обсяг доказів та документів, які слід дослідити суду, господарський суд дійшов висновку про необхідність призначення справи №916/1599/18 до колегіального розгляду.
Керуючись ч.10 ст.33, ст.234 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Призначити справу № 916/1599/18 до колегіального розгляду.
Ухвала набирає чинності 29.11.2018р. та оскарженню не підлягає.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua
Суддя С.Ф. Гут