Справа№751/2424/18
Провадження №2-во/751/67/18
22 листопада 2018 року м. Чернігів
Суддя Новозаводського районного суду м. Чернігова Деркач О. Г.,
розглянувши питання про виправлення описки в повному тексті рішення Новозаводського районного суду м. Чернігова від 31.10.2018 року,
Ухвалою апеляційного суду повернута до Новозаводського районного суду м. Чернігова цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності, для виправлення дати повного тексту рішення суду.
Керуючись ст. 269, 432 ЦПК України,
Ухвалив:
Призначити питання про виправлення описки в повному тексті рішення Новозаводського районного суду м. Чернігова від 31.10.2018 року у відкрите судове засіданні на 23 листопада 2018 року на 08 годину 30 хвилин в приміщенні Новозаводського районного суду міста Чернігова (місто Чернігів, вулиця Мстиславська,17).
Повідомити осіб, що беруть участь у справі про час і місце розгляду заяви, направити їм копію ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. Г. Деркач