27 листопада 2018 року Справа № 357/12907/18
2-н/357/1780/18
Суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Ярмола О. Я. розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода» про видачу судового наказу щодо стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг з централізованого постачання холодної води,водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) враховує вимоги ст.160, ч.З ст.161 ЦПК України, згідно яких може бути виданий судовий наказ та вимоги ст.20 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», ст.68 ЖК України, якими передбачено обов'язок споживачів своєчасно і в повному обсязі оплачувати житлово-комунальні послуги,
Стягнути з ОСОБА_1 08.09.1977р.н., РНОКПП:НОМЕР_1, місце реєстрації: АДРЕСА_1, на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода», юридична адреса: 09109, Київська область, м.Біла Церква, вул.Сухоярська, 14, код ЄДРПОУ: 38010130, Р/р 26008500074763 в ПАТ «Креді ОСОБА_2», МФО 300614, заборгованість за оплату житлово-комунальних послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) в розмірі 3507,22грн. /три тисячі п'ятсот сім гривень двадцять дві копійки/, та витрати по оплаті судового збору в розмірі 176 грн. 20 коп./сто сімдесят шість гривень двадцять копійок/.
Роз'яснити, що під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
Згідно зі ч.1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до п. 4, 5 ч. 1ст. 161 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили та суд протягом п'яти днів з дня набрання судовим наказом законної сили надсилає його копію (текст), стягувачу.
СуддяОСОБА_3
Судовий наказ набрав законної сили " "__________________________________року
Строк пред'явлення судового наказу до виконання протягом усього періоду, на який призначено платежі.
Судовий наказ виданий стягувачу " "_____________________________________року