Справа № 357/9660/15-к
1-в/357/900/18
27 листопада 2018 року Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
у складі:
головуючий - суддя ОСОБА_1 ,
при секретарі - ОСОБА_2 ,
прокурора - ОСОБА_3
представника БЦ МРВ з питань пробації - ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 6 Білоцерківського міськрайонного суду Київської області подання Білоцерківського міськрайонного відділу з питань пробації відносно:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Біла Церква Київської обл., українця, громадянина України, не одруженого, з базовою загальною середньою освітою, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , не працюючого.
Засудженого: 23.10.2015 р. вироком Білоцерківського міськрайонного суду Київської області за ч.2 ст. 309, ч.2 ст.185 КК України до 3 р. позбавлення волі, згідно ст.ст. 75,76 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням та іспитовим строком на 3 роки.
про звільнення від покарання в зв'язку із закінченням іспитового строку,-
Вироком Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 23.10.2015 р. ОСОБА_6 був засуджений за ст. ст. 309 ч..2, 185ч.2 КК України до 3 р. позбавлення волі на підставі ст. ст..75,76 КК України звільнений від відбування основного покарання з випробуванням та іспитовим строком на 3 р.
Білоцерківський міськрайонний відділ з питань пробації звернувся до суду з поданням про звільнення засудженого ОСОБА_6 від відбування призначеного покарання в зв'язку із закінченням іспитового терміну.
Засуджений ОСОБА_6 в судове засідання не з'явився, про день та час розгляду справи був належно повідомлений.
Суд, заслухавши доводи представника Білоцерківського міськрайонного відділу з питань пробації, думку прокурора, дослідивши матеріали справи, вважає подання таким, що підлягає задоволенню.
В судовому засіданні встановлено,01.12.2015 р. ОСОБА_6 був поставлений на облік Білоцерківського МРВ КВІ.
Під час іспитового строку гр. ОСОБА_6 до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався, призначені судом обов'язки виконував, за місцем проживання Вільнотарасівською сільською радою характеризується посередньо.
Згідно ч.1 ст.78 КК України та ч.2 ст.165 КВК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.
Наведене свідчить про те, що ОСОБА_6 твердо став на шлях виправлення та підлягає звільненню від призначеного йому судом покарання.
На підставі викладеного, керуючись ст.. 78ч.1 КК України, ст.. 537,539 КПК України, суд, -
Подання Білоцерківського міськрайонного відділу з питань пробації - задовольнити.
Звільнити ОСОБА_6 від покарання за вироком Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 23.10.2015 р. в зв'язку із закінченням іспитового строку.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду, через Білоцерківський міськрайонний суд протягом семи днів.
СуддяОСОБА_1