про відкриття апеляційного провадження
27 листопада 2018 року м. Рівне
Суддя-доповідач судової палати з розгляду кримінальних справ Рівненського апеляційного суду ОСОБА_1 , у ході вирішення питання щодо відкриття апеляційного провадження за скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_2 - адвоката ОСОБА_3 на вирок Корецького районного суду Рівненської області від 17 жовтня 2018 року у кримінальному провадженні №12017180140000457 відносно ОСОБА_2 за ч.3 ст.185 КК України;
Згідно оскаржуваного вироку, ОСОБА_2 визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України та призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки. На підставі ст.71 КК України, за сукупністю вироків, до призначеного за цим вироком покарання приєднано частково невідбуту частину покарання за попереднім вироком Корецького районного суду Рівненської області від 27 лютого 2013 року та призначено остаточне покарання ОСОБА_2 у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки 1 (один) місяць. Строк відбуття покарання встановлено рахувати з моменту затримання ОСОБА_2 .. Також, судом прийнято рішення щодо знищення речового доказу, а саме порожньої скляної пляшки з-під алкогольного напою «Маренго», ємністю 1 л..
Не погодившись з вироком, захисник обвинуваченого ОСОБА_2 - адвокат ОСОБА_3 подав на нього апеляційну скаргу.
Перевіривши подану апеляційну скаргу, вважаю, що вона подана належною особою, протягом визначеного ст.395 КПК України строку на апеляційне оскарження вироку суду першої інстанції, її вимоги відповідають змісту ст.396 КПК України, а тому вона підлягає до розгляду у суді апеляційної інстанції.
Керуючись ст.398 КПК України, суддя-доповідач ;
Відкрити апеляційне провадження за скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_2 - адвоката ОСОБА_3 на вирок Корецького районного суду Рівненської області від 17 жовтня 2018 року у кримінальному провадженні №12017180140000457 відносно ОСОБА_2 за ч.3 ст.185 КК України.
Копії цієї ухвали та апеляційної скарги захисника надіслати учасникам судового провадження.
Заперечення на апеляційну скаргу можуть бути подані протягом 5 (п'яти) днів з дня отримання копії цієї ухвали та копії апеляційної скарги.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя - ОСОБА_1