Ухвала від 22.11.2018 по справі 203/3666/18

Справа № 203/3666/18

2/0203/1347/2018

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду

та відкриття провадження у справі

22 листопада 2018 року суддя Кіровського районного суду м.Дніпропетровська Казак С.Ю. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя,-

ВСТАНОВИВ:

До Кіровського районного суду м.Дніпропетровська надійшла вищезазначена позовна заява.

Враховуючи, що позовна заява відповідає вимогам ст.ст.175, 177 ЦПК України, підстав для повернення позову або відмови у відкритті провадження немає, справа підвідомча та підсудна Кіровському районному суду м.Дніпропетровська, позовну заяву слід прийняти до розгляду

Приймаючи до уваги положення ст.11, ч.ч.4-6 ст.19, ст.274, ч.1 ст.277, ч.5 ст.279 ЦПК України, характер спірних правовідносин, предмет спору та ціну позову, справу слід призначити до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.

Керуючись ст.ст.11,19,178-180,187,274,277,279 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 (49000, м.Дніпро, вул. Веснянна, буд.92, РНОКПП НОМЕР_1) до ОСОБА_2 (49000, м.Дніпро, пр. Олександра Поля, буд.102б, кор..1, кв.18, РНОКПП НОМЕР_2), про поділ майна подружжя.

Розгляд справи провести в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.

Проведення першого судового засідання у справі призначити на 10-00 г. 15 січня 2019 року у приміщенні Кіровського районного суду м.Дніпропетровська (49101, м.Дніпро, пр.Пушкіна,29).

Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі, а відповідачу та третій особі також копію позовної заяви з додатками до неї.

Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення копії даної ухвали для подання заяви з запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження; для подання відзиву на позовну заяву, а також всіх доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем.

Роз'яснити відповідачу, що відповідно до ч.8 ст.178 ЦПК України у разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Роз'яснити відповідачу, що відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України він має право пред'явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив.

Встановити відповідачу строк для подачі заперечень до відповіді на відзив протягом п'яти днів з дня отримання її копії.

Роз'яснити сторонам, що відзив, відповідь на відзив та заперечення мають відповідати вимогам ст.178 ЦПК України та копії останніх з додатками до них одночасно з наданням їх до суду повинні бути направлені іншим учасникам справи, з наданням документів, що підтверджують таке надіслання (надання).

Роз'яснити сторонам, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні відповідати вимогам ст.183 ЦПК України, а докази по справі або клопотання про їх витребування, забезпечення, повинні бути подані в порядку та строки, встановлені нормами глави 5 ЦПК України.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://court.gov.ua/sud0418/.

Ухвала може бути оскаржена в частині порушення правил підсудності шляхом подачі апеляційної скарги до Дніпровського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її підписання. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з дня її підписання.

Суддя С.Ю.Казак

Попередній документ
78117893
Наступний документ
78117895
Інформація про рішення:
№ рішення: 78117894
№ справи: 203/3666/18
Дата рішення: 22.11.2018
Дата публікації: 29.11.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Центральний районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (19.06.2020)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 19.10.2018
Предмет позову: про поділ майна подружжя
Розклад засідань:
30.01.2020 12:00 Кіровський районний суд м.Дніпропетровська
21.02.2020 14:00 Кіровський районний суд м.Дніпропетровська