Харківський окружний адміністративний суд
61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття спрощеного провадження у справі
21 листопада 2018 р. Справа № 520/10302/18
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Рубан В.В., розглянувши матеріали адміністративного позову Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області (61022, м. Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 3 під., 2 пов., код ЄДРПОУ 14099344) до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області(61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 26, код 34859512) про скасування постанови ,-
Позивач, Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області , звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, у якому просить суд: скасувати постанову державного виконавця ВПВР УДВС ГТУЮ у Харківській області ВП № 56459985 від 06.11.2018 року про накладення штрафу у розмірі 10200 грн. 00 коп. за невиконання рішення суду.
Вирішуючи питання в порядку відкриття провадження суд зазначає, що адміністративний позов відповідає вимогам ст.ст.160, 161 КАС України, підстав для залишення адміністративного позову без руху, повернення позову чи відмови у відкритті провадження немає. Справа підсудна Харківському окружному адміністративному суду.
Виходячи з положень ст. ст. 171, 257 КАС України, оскільки справа належить до справ незначної складності, позовну заяву належить розглядати за правилами спрощеного позовного провадження.
Керуючись приписами ст. ст. 12, 171, 257 - 263 , п.15.5 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити спрощене провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області до Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області, до складу якого входить відділ примусового виконання рішень (стягувач) про скасування постанови.
Встановити строк відповідачу для подання до суду відзиву на адміністративний позов разом з усіма доказами, що обґрунтовують доводи, які в ньому наведені або заяву про визнання позову протягом трьох днів з дня одержання копії ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття спрощеного провадження у справі.
Роз'яснити відповідачеві, що у випадку ненадання відзиву у встановлений судом строк, без поважних причин адміністративна справа буде розглянута за наявними в ній матеріалами.
Роз'яснити позивачеві, що він має право подати до суду протягом трьох днів з дня отримання відзиву, відповідь на відзив з одночасним надсиланням його іншим учасникам справи.
Розгляд справи проводити у судовому засіданні з викликом сторін одноособовим складом суду.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 03.12.2018 року о 11:00 год. у приміщенні суду за адресою: м.Харків, вул.. Мар'їнська, 18-Б-3, каб.26.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі знаходиться за посиланням: http://adm.hr.court.gov.ua/sud2070/.
Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, про наявність у них процесуальних прав і обов'язків, що передбачені ст.ст. 44, 47 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею, проте, може бути оскаржена у зв'язку з порушенням правил підсудності протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання - через Харківський окружний адміністративний суд до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно - телекомунікаційної системи, як передбачено п.15.5 Перехідних положень КАС України; після початку функціонування Єдиної судової інформаційно - телекомунікаційної системи - безпосередньо до Харківського апеляційного адміністративного суду.
Суддя Рубан В.В.