Ухвала від 26.11.2018 по справі 303/3229/18

Справа № 303/3229/18

2/303/1563/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 листопада 2018 року м. Мукачево

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

в особі : головуючого- судді Монич В.О.

при секретарі Данканич Н.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Мукачево справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності.

ВСТАНОВИВ:

Представник відповідача надіслав до суду письмове клопотання в якому просить розгляд справи проводити в режимі відеоконференції проведення якої доручити Орджонікідзевському районному суду м.Запоріжжя за адресою : м.Запоріжжя, вул.Перемоги, 107-б.

Згідно ч.1 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов”язковою. Відповідно до ч. 6 ст. 11 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів» учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов'язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

З урахуванням вищенаведених обставин справи, суд з метою своєчасного судового розгляду даної справи і наявну технічну можливість для проведення судового засідання в режимі відеоконференції, вважає, що дану справу слід проводити в режимі відеоконференції, проведення якої доручити Орджонікідзевському районному суду м.Запоріжжя за адресою : м.Запоріжжя, вул.Перемоги, 107-б. На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 212, 258-260 ЦПК України.

УХВАЛИВ :

Розгляд справи призначений на 27 листопада 2018 року о 11 год. 00 хв. за за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності - проводити в режимі відеоконференції.

Забезпечення проведення відеоконференції судового засідання за участю представника відповідача доручити Орджонікідзевському районному суду м.Запоріжжя за адресою : м.Запоріжжя, вул.Перемоги, 107-б.

Копію ухвали суду надіслати Орджонікідзевському районному суду м.Запоріжжя для організації проведення судового засідання в режимі відеоконференції та сторонам для відома. Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий В.О.Монич

Попередній документ
78086161
Наступний документ
78086163
Інформація про рішення:
№ рішення: 78086162
№ справи: 303/3229/18
Дата рішення: 26.11.2018
Дата публікації: 27.11.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про спадкове право