Справа № 344/16715/18
Провадження № 3/344/5014/18
22 листопада 2018 року м. Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Хоростіль Р.В., розглядаючи справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2/25 в м. Івано-Франківськ, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1,
за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
До Івано-Франківського міського суду надійшли матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Захисник ОСОБА_1 - ОСОБА_2 заявив клопотання про витребування відеозапису, виклик свідків події, а також працівників поліції, які складали протокол про адміністративне правопорушення.
Так, відповідно до ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Згідно з ст. 278 КУпАП орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання: 1) чи належить до його компетенції розгляд даної справи; 2) чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення; 3) чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду; 4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали; 5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.
Відповідно до ст. 280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Отже, з метою всебічного, повного та об'єктивного розгляду зазначеної справи суд вважає за необхідне витребувати з Управління патрульної поліції Департаменту патрульної поліції в Івано-Франківській області повний відеозапис з місця вчинення адміністративного правопорушення, викликати свідків (понятих), у присутності яких згідно з протоколом ОСОБА_1 відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому законом порядку, а саме ОСОБА_3 та ОСОБА_4, свідка захисту - ОСОБА_5, а також поліцейського взводу № 1 роти ТОР капрала поліції ОСОБА_6, який складав протокол про адміністративне правопорушення.
Керуючись ст. 245, 251, 280 КУпАП, -
Витребувати з Управління патрульної поліції Департаменту патрульної поліції в Івано-Франківській області повний відеозапис з місця вчинення адміністративного правопорушення, який надати суду в строк до 05 грудня 2018 року.
На розгляд справи викликати поліцейського взводу № 1 роти ТОР капрала поліції ОСОБА_6, який складав протокол про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1, зазначених в ньому свідків ОСОБА_3 та ОСОБА_4, а також свідка захисту - ОСОБА_5
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Р.В. Хоростіль