Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Справа № 357/10043/17
1-кп/357/1328/17
"21" листопада 2018 р. Білоцерківський міськрайонний суд Київської області в складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
з участю секретаря судового засідання - ОСОБА_2
прокурора - ОСОБА_3
потерпілого ОСОБА_4
обвинуваченого - ОСОБА_5
захисника обвинуваченого адвоката ОСОБА_6
розглянувши в залі судового засідання №1 Білоцерківського міськрайонного суду Київської області у відкритому судовому засіданні, справу за обвинувальним актом за обвинуваченням ОСОБА_5 у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст.185 КК України,-
У провадженні Білоцерківського міськрайонного суду перебуває судове провадження за обвинуваченням ОСОБА_5 у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст.185 КК України.
Як видно з матеріалів судового провадження, ухвалою слідчого судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 25.08.2017 року щодо обвинуваченого ОСОБА_5 було застосовано запобіжний захід тримання під вартою, у зв'язку з наявністю ризиків передбачених п.п. 1,5 ч. 1 ст. 177 КПК України.
Ухвалою суду 25.09.2018 року строк запобіжного заходу обвинуваченому було продовжено по 23.11.2018 року.
У межах продовженого строку тримання під вартою обвинуваченого судовий розгляд не може бути закінчений у зв'язку з необхідністю дослідження доказів у справі.
У зв'язку з цим прокурором заявлено клопотання про продовження терміну дії запобіжного заходу обвинуваченому строком на 60 днів, у зв'язку з тим, що встановлені раніше ризики не зменшились.
Обвинувачений та його захисник у вирішені клопотання прокурора покладаються на розсуд суду.
Потерпілий підтримав позицію прокурора.
Заслухавши думку учасників судового провадження щодо продовження строку запобіжного заходу, суд приходить до висновку, що ризики, встановлені ухвалою слідчого судді від 25.08.2017 року та ухвалою суду від 25.09.2018 року, що обвинувачений буде переховуватись від суду та продовжувати вчиняти інші злочини не зменшилися, що не дає підстав для зімни чи скасування запобіжного заходу у виді тримання під вартою та застосування більш м'якого запобіжного заходу.
За таких обставин клопотання прокурора підлягає задоволенню, а строк запобіжного заходу щодо обвинуваченого підлягає продовженню на 60 днів по 19.01.2019 року включно.
Керуючись ст. ст.327, 331, 371, 372 КПК України суд,-
Клопотання прокурора про продовження строку запобіжного заходу обвинуваченому задовольнити.
Запобіжний захід у виді тримання під вартою обвинуваченому ОСОБА_5 , 1978 року народження, продовжити на 60 днів - по 19 січня 2019 року включно та утримувати в Державній установі «Київський СІЗО» Міністерства юстиції України.
Обвинуваченого ОСОБА_5 доставити конвоєм в судове засідання на 15 січня 2019 року на 14 год. 15 хв.
Ухвалу направити начальнику ДУ «Київський СІЗО» Міністерства юстиції України для виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_1