Ухвала від 21.11.2018 по справі 2040/7567/18

Харківський окружний адміністративний суд

61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

УХВАЛА

21 листопада 2018 р. Справа № 2040/7567/18

Харківського окружного адміністративного суду у складі:

головуючого судді - Кухар М.Д.,

при секретарі судового засідання - Єрьомкіній К.І.,

за участю:

представника позивача - ОСОБА_1,

представник відповідача - Бабаскіна К.С.,

розглянувши в підготовчому засіданні в порядку загального позовного провадження адміністративний позов ОСОБА_3 до Інспектора роти №6 взводу №1 батальйону №1 Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції старшого лейтенанта поліції Черватюка Андрія Володимировича, Департаменту патрульної поліції про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач, ОСОБА_3, звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Інспектора роти №6 взводу №1 батальйону №1 Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції старшого лейтенанта поліції Черватюка Андрія Володимировича про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

В підготовчому засіданні було витребувано у позивача договір оренди транспортного засобу з ФОП ОСОБА_5, на який він посилається у позовній заяві.

Крім того, підчас підготовчого засідання було з'ясовано, що позивачем ще не отримано відзив на позовну заяву, а відтак право позивача на надання суду відповіді на відзив не могло бути реалізовано станом на дату підготовчого засідання.

З огляду на вказані обставини, судом було поставлено питання про можливість продовження строку підготовчого провадження для належної підготовки справи для розгляду по суті, а саме надання позивачем доказів, що витребувані судом з метою забезпечення повного та всебічного розгляду справи та забезпечення права позивача на ознайомлення з відзивом та надання відповіді на відзив.

Сторони в підготовчому засіданні проти продовження строку підготовчого провадження не заперечували.

Відповідно ч. 4 ст. 173 КАС України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

За таких обставин, з метою належної підготовки справи для розгляду по суті, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження на 30 днів.

Керуючись ст. 173, 180, 181, 256 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Продовжити строк підготовчого провадження на 30 днів.

Наступне підготовче засідання призначити на 10.12.18 року о 10:00.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Кухар М.Д.

Попередній документ
77994764
Наступний документ
77994767
Інформація про рішення:
№ рішення: 77994766
№ справи: 2040/7567/18
Дата рішення: 21.11.2018
Дата публікації: 23.11.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема зі спорів щодо:; дорожнього руху; транспорту та перевезення пасажирів; транспорту та перевезення пасажирів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (15.04.2019)
Дата надходження: 12.09.2018
Предмет позову: визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії