Ухвала від 16.11.2018 по справі 1540/4727/18

Справа № 1540/4727/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 листопада 2018 року м.Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі: Головуючого - судді Єфіменка К.С., при секретарі Кузьменко Е.Х., розглянувши у підготовчому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 (АДРЕСА_1) до Заступника начальника Головного управління - начальник Управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Максименко Анатолія Васильовича (вул..Преображенська, 44, м.Одеса, 65014) про визнання протиправним та скасування наказу Заступника начальника Головного управління - начальник Управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Максименко А.В. №162 від 27.07.2018 року, зобов'язати Заступника начальника Головного управління - начальник Управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Максименко А.В. прийняти рішення про оформлення документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту,-

ВСТАНОВИВ:

З позовом до суду звернувся ОСОБА_1 (АДРЕСА_1) до Заступника начальника Головного управління - начальник Управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Максименко Анатолія Васильовича (вул..Преображенська, 44, м.Одеса, 65014) про визнання протиправним та скасування наказу Заступника начальника Головного управління - начальник Управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Максименко А.В. №162 від 27.07.2018 року про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, зобов'язати Заступника начальника Головного управління - начальник Управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Максименко А.В. прийняти рішення про оформлення документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Ухвалою суду від 18.09.2018 року було відкрито провадження по справі.

Справа неодноразово призначалась до судового слухання.

Позивач був належним чином сповіщений про час та місце розгляду справи (а.с. 90-97, 100-105), але він три рази підряд 10.10.2018 року, 25.10.2018 року та 16.11.2018 року не прибув до судового засідання.

Позивач не надав клопотання про розгляд справи за його відсутності або про зупинення розгляду справи з поважних причин, що унеможливлює ухвалення судом рішення по суті заявлених позовних вимог та не надає можливості суду відкласти розгляд справи на іншу дату.

За таких обставин, єдиним процесуальним рішенням, яке може ухвалити суд за таких обставин є винесення ухвали про залишення позовних вимог без розгляду.

На підставі наведеного, керуючись п.4 ч.1 ст.240 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ :

Залишити без розгляду адміністративниий позов ОСОБА_1 (АДРЕСА_1) до Заступника начальника Головного управління - начальник Управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Максименко Анатолія Васильовича (вул..Преображенська, 44, м.Одеса, 65014) про визнання протиправним та скасування наказу Заступника начальника Головного управління - начальник Управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Максименко А.В. №162 від 27.07.2018 року, зобов'язати Заступника начальника Головного управління - начальник Управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області Максименко А.В. прийняти рішення про оформлення документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення.

Ухвала може бути оскаржена до П'ятого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги в 15-денний строк з дня отримання повного тексту ухвали в порядку, визначеному п.15.5 Перехідних положень КАС України.

Суддя Єфіменко К.С.

Попередній документ
77907630
Наступний документ
77907632
Інформація про рішення:
№ рішення: 77907631
№ справи: 1540/4727/18
Дата рішення: 16.11.2018
Дата публікації: 20.11.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема зі спорів щодо:; біженців
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (16.11.2018)
Дата надходження: 14.09.2018
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування наказу № 162 від 27.07.18 року