16.11.2018 р. Справа № 914/1679/18
За позовом: Малого підприємства “Сніжинка”, м. Жидачів, Львівська область,
до відповідача-1: Лапаївської сільської ради Пустомитівського району Львівської області, с. Лапаївка, Пустомитівський район, Львівська область,
до відповідача-2: Товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-дослідне підприємство “Джерело”, м. Львів,
про визнання недійсним рішення Лапаївської сільської ради №256 від 06.05.2010; визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки від 15.06.2010
Суддя Манюк П.Т.
За участю секретаря Чорної І.Б.
Представники сторін не викликались
Розглядається справа за позовом Малого підприємства “Сніжинка” до Лапаївської сільської ради Пустомитівського району Львівської області та до Товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-дослідне підприємство “Джерело” про визнання недійсним рішення Лапаївської сільської ради №256 від 06.05.2010; визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки від 15.06.2010.
Ухвалою суду від 28.09.2018 було відкрито провадження у справі № 914/1679/18 за правилами загального позовного провадження та підготовче засідання призначено на 17.10.2018. Ухвалою суду від 17.10.2018 підготовче засідання відкладено на 12.11.2018.
Підготовче судове засідання 12.11.2018 року не відбулося у зв'язку з перебуванням судді Манюка П. Т. у відпустці.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 120, 121, ч. 2 ст. 182, п. 3 ч. 2 ст. 183, ст. 216 ГПК України, суд,-
постановив:
1. Підготовче судове засідання призначити на 26.11.18 р. о 16:30 год.
2. Засідання відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128 (2 поверх).
3. Сторонам: до наступного судового засідання подати письмові пояснення на заяву позивача про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Львівську міську раду та на клопотання відповідача-2 про зупинення провадження у справі; одночасно надіслати опонентам - копію таких пояснень та доданих документів, докази такого направлення надати суду до початку наступного судового засідання; забезпечити явку уповноважених представників в судове засідання.
4. Запропонувати сторонам: до наступного судового засідання подати (за наявності) інформацію щодо питань, зазначених у ч. 2 ст. 182 ГПК України та передбачені ст. 161 ГПК України заяви по суті справи та всі докази, якими вони обгрунтовують свою правову позицію; одночасно надіслати опоненту - копію таких заяв та доданих документів, докази такого направлення надати суду до початку наступного судового засідання..
5. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - lv.arbitr.gov.ua/sud5015/.
6. Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.
Попередити сторони, що відповідно до ч. 8 ст. 80 ГПК України, докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї.
Суд звертає увагу учасників справи, що відповідно до ч. 9 ст. 81 ГПК України, у разі неподання учасником справи витребуваних судом доказів без поважних причин або без повідомлення причин суд, залежно від того, яка особа ухиляється від їх подання та яке ці докази мають значення, може визнати обставину, для з'ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у її визнанні, або розглянути справу за наявними в ній доказами, а у разі неподання таких доказів позивачем - також залишити позовну заяву без розгляду.
Суддя Манюк П.Т.