Ухвала від 14.11.2018 по справі 642/5966/18

14.11.2018

Справа№642/5966/18

Провадження№2/642/1898/18

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 листопада 2018 року суддя Ленінського районного суду м.Харкова Грінчук О.П., розглянувши заяву ОСОБА_1 про продовження строку на усунення недоліків позовної заяви,

встановив :

Позивач звернувся до Ленінського районного суду м.Харкова з позовом до Служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд регіональної філії «південної залізниці» Публічного Акціонерного товариства «Українська залізниця», Комунального підприємства «Харківське міське бюро технічної інвентаризації, Харківської міської ради, Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна виконавчого комітету Харківської міської ради, треті особи: Головне територіальне управління юстиції у Харківській області, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання незаконними рішення та бездіяльності органу місцевого самоврядування та органу приватизації, зобов'язання вчинити дії з внесення змін та видачі нових дійсних правовстановлюючих документів.

Ухвалою суду від 02.11.2018 вказану позовну заяву залишено без руху, надавши позивачу строк у п'ять днів з дня отримання ухвали для усунення недоліків.

Ухвалу суду позивач отримав10.11.2018.

14.11.2018 від ОСОБА_1 надійшла заява про продовження строку для усунення недоліків, обгрунтовуючи заяву тим, що він є потерпілим по кримінальному провадженню, а тому, у зв'язку зі значним витрачанням часу для участі у вчиненні необхідних процесуальних дій, він не в змозі усунути недоліки позовної заяви в зазначений в ухвалі строк.

Положення ч.2 ст. 127 ЦПК України передбачають, що встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Відтак, застосування правила про поновлення та продовження процесуальних строків залежить від виду процесуального строку. Продовження строку являє собою надання нового строку на вчинення тієї процесуальної дії, яка не була з поважних причин вчинена в первісно встановлений строк.

Враховуючи вищенаведене, вважаю за доцільне задовольнити заяву ОСОБА_1 та продовжити строк для усунення недоліків, зазначених в ухвалі Ленінського районного суду м.Харкова від 02.11.2018 строком на 5 (п'ять) днів з дня отримання заявником копії даної ухвали.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.127, 260-261 ЦПК України , -

ухвалив:

Заяву ОСОБА_1 про продовження строку на усунення недоліків позовної заяви, відповідно до ухвали Ленінського районного суду м.Харкова від 02.11.2018 - задовольнити.

Продовжити ОСОБА_1 строк для усунення недоліків, зазначених в ухвалі суду без руху від 02.11.2018 строком на 5 (п'ять) днів з дня отримання заявником копії даної ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
77839426
Наступний документ
77839428
Інформація про рішення:
№ рішення: 77839427
№ справи: 642/5966/18
Дата рішення: 14.11.2018
Дата публікації: 16.11.2018
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Холодногірський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про право власності та інші речові права
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (16.03.2020)
Результат розгляду: Приєднано до провадження
Дата надходження: 11.03.2020
Предмет позову: про визнання незаконними рішення та бездіяльності органу місцевого самоврядування та органу приватизації, зобов'язання вчинити певні дії з внесення змін та видачі нових дійсних правовстановлюючих документів